Oyun bağımlılığı bakın ne hale getiriyor | Kesinlikle bakın !

1 Ağu 2011
230
0
ColorCİTY
Günün nedeyse 20 saatini bilgisayar ve ekran başında geçiren bu bağımlılar sadece psikilojik sorunlar değil fizimsel sorunlarda yaşıyor.

Bütün gün evlerinde odasına kapanıp video oyunlar oynayan bazı meraklıların elleri adeta birer yaratık eline döndü.Elinin baş barmağıyla sürekli olarakz joistikin tuşuna basan bir gencin baş parmağı zamanla değişim geçirdi.İrileşip şişen ve kare olan başparmak sonunda tanınmaz hale geldi.

Gözüne taktığı ışın gözlüğüyle oyun oynayan başka bir genç kızın gözü dayak yemiş gibi morardı.Başka bir gencin bileği şişip davul gibi oldu.

oyun_bagimlileri__7_.jpg

oyun_bagimlileri__2_.jpg

oyun_bagimlileri__4_.jpg

oyun_bagimlileri__3_.jpg

oyun_bagimlileri__1_.jpg

oyun_bagimlileri__5_.jpg

oyun_bagimlileri__6_.jpg

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Lan ben 48 saat oturyom ama bişi olmadı daha şimdiye kadar allaha şükür..Yazılım mühendislerine niye birşey olmuyo onlarda sürekli bu şekil oturuyorlar pcde..Fake ya

1 Ağu 2011
230
0
ColorCİTY
Moruk sağlık acısından sen 48 saat oturuyosan senin zararına ;)

Burda post kasmaya calısıyosun da hani biraz fazla abartıyosun fake olsaydı yayınlamazdım

YoUngCrUel

Katılımcı Üye
9 Ağu 2011
811
0
İstanbul
Fake olsaydı yayayınlamazmıydın sen nerden biliyorsun fake olup olmadığını yani burda sana bişey demedim fotolar fake dedim

bargandi

Üye
8 Ağu 2011
203
0
Pes oynayayanlarin parmaklari boyle oluyor heralde canim baksana adamlarin ellerine hep consol var bide pes harbiden adamin elini yoruyor ya ozellikle mac yaparken

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Ben playsitationda tekken 5 oynarken ölümüne basıyorum tuşlara hiç durmaksızın kollarım ağrıyana kadar acayip hızlıyımdır oyun sonrası tuşlara acayip abandığımda ve çok hızlı bastığımdan kollar şişiyordu ama bu kadarda abartı değil elim şişmiyordu kolum şişiyordu oda fazla değil çok hızlı ve durmaksızın tuşlara bastığım için dövüş oyunlarında kimse rakip olamaz :D bence yararlı playstation kol kaslarını geliştirir

Son düzenleme:

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Devam et o zaman..

Kardeşim bu olay insandan insana değişir mikrop falan kapmış genellikle banyo yapmayan pis insanlarda olur ben köye gittiğimde çocukları çoğunun parmağı öyleydi mikroptan pislikten öyle şiş oluyor parmaklar kendim gördüm aynı bizim köydeki çocukların parmağı gibi oyundan böyle bişey olmaz tamamen saçmalık

1 Ağu 2011
230
0
ColorCİTY
Bunlar radyasyon içermiyor mu ?

Radyasoyna maruz kalınca ne oluyor hiç düşündün mü peki ?

"Radyasyonun canlılar üzerindeki etkisi "rem" birimi ile ifade edilir. Bu, X ve gama ışınlarının geçtikleri atmosferde meydana getirdikleri iyonlaşmanın bir ölçüsüdür. 5 ve daha küçük değerler izafi olarak küçük radyasyonlardır. Gözlenebilir bir etkisi olmamakla beraber 25 rem büyük radyasyon sayılır. 50 rem'lik dozajlarda kaz özelliklerinin değiştiği, 300-500 rem'lik dozlarda doktor müdahalesi olmaksızın yaşama şansı olmakla beraber, 650 rem'lik dozların öldürücü olduğu gözlenmiştir.

Genel olarak radyasyona maruz kalınması halinde ömürde bir kısalma beklenir. Maruz kalınan süre veya dozajın artması ömürde beklenen kısalmanın miktarını artırır."

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Kardeşim bu olay insandan insana değişir mikrop falan kapmış genellikle banyo yapmayan pis insanlarda olur ben köye gittiğimde çocukları çoğunun parmağı öyleydi mikroptan pislikten öyle şiş oluyor parmaklar kendim gördüm aynı bizim köydeki çocukların parmağı gibi oyundan böyle bişey olmaz tamamen saçmalık

Cevremdeki hic bir pasaklı insanın elinin sistigini görmedim :)

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
paylaşım süper,aşırı olan her şey zararlıdır ztn

tartışmaya mahal verecek bir konu degil,bilgi portallrında paylaşılan ve dogru şeyler bunlar adamlar rehabilitasyon merkezlerindeki fotolarıyla ne halde oldugu sergilenmiş,size ibret almak düşer tartışma yaratmayın konu altında.

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
beyler bencede bu insandan insana değişir,bunun daha çok mikrop kapmaya ve konsol da oynamaya bağlı olduğunu düşünüyorum.ayrıca etrafımda bazen 48saate kdr pcde sürekli oyun oynayan standart günde 12 saat playstation oynayan tanıdıklarım var hiçbirinin eli sağı solu şişmedi ben buna inanmıyorum ayrı bir hastalık flnda olabilir kendim yaz tatillerinde 12-18 saat pc başındayım hiçbiyerimde bir sorun yok allaha şükür,gözlerim daha derecesi artmadı 3 yaşından beri pcyle uraşyorumne diimki allaha şükürlerolsun.saatinide söyledim.birazda alışkınlık meselesi kişinin eli kareye dönecek seviyeye gelecek kdr oynuyorsa o insan değildir ztn.bu konuya k.byın ama inanamıyorum

bypisiqo

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
284
0
radyasyonu severim ben damardan deniyecem radyasyonu anca öğle bırakabilirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.