Oyun bağımlılık yaptı ne yapabilirim ?

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Selamun Aleykum THT ,
Öncelikle yaz tatili gelince 1-2 saat oyunda oynardım arkadaşlarımla da gezerdim . Lise 2 de Lole başladım baya baya oynadım 2 dönem . Yazda da böle olmasını istemediğim için 15 günlük stajı 3 ay yapmak için girdim . Fakat sıkıntı şu bende hiç olmayan sabah kalkınca gitmeden önce 1 el atasım var yatmadan önce var bunları Geçtim en önemlisi Stajda neredeyse 6 saat bilgisayar başındayım ve bu zamanda ne yapacağımı bilmediğim için twitchden lol yayını izliyorum ne yapabilirim faydalı geçmesi için minimum 6 saat bilgisayar başındayım birazda üzülüyorum.

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
Hadi knight falan olsa bir amaç varda lol ne ya :D ne zaman internete kafede işim olsa 8-12 yaş arasındaki çocukları oynuyor tahmnimce kitlesi velletir sözüm size değil hocam :D amaç ne o oyunda ? :D

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Hadi knight falan olsa bir amaç varda lol ne ya :D ne zaman internete kafede işim olsa 8-12 yaş arasındaki çocukları oynuyor tahmnimce kitlesi velletir sözüm size değil hocam :D amaç ne o oyunda ? :D

İnternet cafelere 12 yas altı girmesi yasak şikayet et bidaha göremezsin :D Bağımlılığa gelcek olursak lol de hesap silme olayı varsa sil hesabını bidaha zaten oynamazsın okadar emeğim araya gitti diye :D

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Kitlesi baya düşük o zaten oyunda belli oluyor kardeş. Ben sınıf arkadaşlarımla oynadığım için başladım , amaç 5v5 atıyorsun karşıyı fethediyorsun işte deneyim falan kazanıyon rütbe alıyorsun.
İnternet cafelere 12 yas altı girmesi yasak şikayet et bidaha göremezsin :D Bağımlılığa gelcek olursak lol de hesap silme olayı varsa sil hesabını bidaha zaten oynamazsın okadar emeğim araya gitti diye :D
Benim dediğim zaten oyunu bırakmak değil ya birazda öle ama demek istediğim iş yerinde 6-7 saat bilgisayar başında stajer olarak boş boş oturuyorum o arada lol videoları izlemekten daha yararlı ve zevkli bir şeyler bulmak istiyorum. Zaten daha yararlı bir iş bulursam ve kafayı takarsam lol umurumda olmaz kendimi tanıyorum.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Ben youtube kanalımı vereyim onları izle bari :D

Şimdi Alternatif olarak ilgini çeken başka bir şeyler yok mu mesela programlama veya teknoloji haberleri okuma gibi bunlarla ilgilenmeye çalış hem adamlar oynuyor sen niye izliyorsun ki ? Sanki sana EXP veriyor ? (Lol de tecrube ne bilmiyorum ama Metin2 de EXP idi :) )
Dediğim gibi iligini çeken başka şeylere odaklanmaya çalış :)

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Ben youtube kanalımı vereyim onları izle bari :D

Şimdi Alternatif olarak ilgini çeken başka bir şeyler yok mu mesela programlama veya teknoloji haberleri okuma gibi bunlarla ilgilenmeye çalış hem adamlar oynuyor sen niye izliyorsun ki ? Sanki sana EXP veriyor ? (Lol de tecrube ne bilmiyorum ama Metin2 de EXP idi :) )
Dediğim gibi iligini çeken başka şeylere odaklanmaya çalış :)
Tam dediğim noktaya değindin demek istediğim o ilgimi çekicek alternatif bir şeyler bulmak . Zamanımı geçirebilecek ne yapabilirim diye düşünüyorum akşama kadar haber sitesinde dolaşmak değil ileriye dönük ne olabilir diye düşünüyorum zamanımı lol videoları izlemek yerine daha zevkli bir şeyler arıyorum sürükleyici . 7-8 saat ne yapabilirim zamanımda boşuna gitmemesi için :RpS_glare:

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Tam dediğim noktaya değindin demek istediğim o ilgimi çekicek alternatif bir şeyler bulmak . Zamanımı geçirebilecek ne yapabilirim diye düşünüyorum akşama kadar haber sitesinde dolaşmak değil ileriye dönük ne olabilir diye düşünüyorum zamanımı lol videoları izlemek yerine daha zevkli bir şeyler arıyorum sürükleyici . 7-8 saat ne yapabilirim zamanımda boşuna gitmemesi için :RpS_glare:

Ne stajı görüyorsun ? Okuduğun Kitaplar ne tür ? Bir de Lol hariç başka bir şey yapıyor musun yapıyorsan ne ? Bu ücünün cevabını yaz bakalım bi şeyler.

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Ne stajı görüyorsun ? Okuduğun Kitaplar ne tür ? Bir de Lol hariç başka bir şey yapıyor musun yapıyorsan ne ? Bu ücünün cevabını yaz bakalım bi şeyler.
1)Çalıştığım yer bir gayrimenkul yeri ben burada internet gittiğinde , bilgisayara format atıldığında , kişisel bilgisayar kullanımlarında , yazıcı yerleri değiştirildiğinde vs. işlerde görevliyim ama çalıştığım nadir .
2)Aşk ve macera özellikle Sabahattin Ali' yi okurum .
3)Eve gidince sadece Lol pazar günleri arkadaşlarımla geziyorum 1-2 saat sonra yine oyun. Ama dün sıkıntıdan eskiden oynadığım Mt2 serverında hile yazmaya çalışmıştım ama öle VB.NET falan değil hazır internetten videolarla .

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
1)Çalıştığım yer bir gayrimenkul yeri ben burada internet gittiğinde , bilgisayara format atıldığında , kişisel bilgisayar kullanımlarında , yazıcı yerleri değiştirildiğinde vs. işlerde görevliyim ama çalıştığım nadir .
2)Aşk ve macera özellikle Sabahattin Ali' yi okurum .
3)Eve gidince sadece Lol pazar günleri arkadaşlarımla geziyorum 1-2 saat sonra yine oyun. Ama dün sıkıntıdan eskiden oynadığım Mt2 serverında hile yazmaya çalışmıştım ama öle VB.NET falan değil hazır internetten videolarla .

1- i salla gitsin o zaman

2- Neden Kitap yazmayı denemiyorsun kendi çapında ? veya hikayeler ve bunları forumda paylaşmak bu lol den daha güzel bir uğraş :)

3- Yani oyuna bağımlı değilsin sıkılmışsın sıkıldığına göre :) Bir de niye hazır videolar ? Kendin öğrenmeye çalışsan bence süper olur :)

unutma yapacağın şeyleri forumda paylaşmak senin de hoşuına gidecektir :)

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
1- i salla gitsin o zaman

2- Neden Kitap yazmayı denemiyorsun kendi çapında ? veya hikayeler ve bunları forumda paylaşmak bu lol den daha güzel bir uğraş :)

3- Yani oyuna bağımlı değilsin sıkılmışsın sıkıldığına göre :) Bir de niye hazır videolar ? Kendin öğrenmeye çalışsan bence süper olur :)

unutma yapacağın şeyleri forumda paylaşmak senin de hoşuına gidecektir :)
2 Seçenek mantıklı ancak kendim yazabileceğimi sanmıyorum . 3 içinde c# baya baya acemi olarak bilgim var ancak hesap makine veya formdan forma geçiş yapabiliyorum. Ama Visual Studio kurmak için patronla görüşeceğim , Visual Studio beni ileriye dönük işler yaptırır sanırım. eminimk ki yararlı olacak bir uğraş .Hayırlısıyla izin almam gerek . Saolasın ilgin için.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
2 Seçenek mantıklı ancak kendim yazabileceğimi sanmıyorum . 3 içinde c# baya baya acemi olarak bilgim var ancak hesap makine veya formdan forma geçiş yapabiliyorum. Ama Visual Studio kurmak için patronla görüşeceğim , Visual Studio beni ileriye dönük işler yaptırır sanırım. eminimk ki yararlı olacak bir uğraş .Hayırlısıyla izin almam gerek . Saolasın ilgin için.

Ne demek :) Ama her yaptığın işi burada paylaş :) Hesap makinesi mi görselliği güzelleştir koy hemen . Böyle böyle daha çok çalışma isteğin artacaktır :)

SonHan1

Üye
31 Ağu 2014
122
0
oyunu sil ve hesabını sat en basiti bende point blank oynamıştım bizamanlar bunu yaptım ve sorun çözüldü annem gaza getirmişti ama :D

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Hesabını banlat zamanında ben denedim %100 çalışıyor o emek gittikten sonra hiç birdaha oynayasım gelmedi

Oktay99749

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
459
0
Staj.
Sıkıntı çözülmüştür, bilgisayarı söküp aileme verdim sakladılar .6-7 gün oldu artık istek kalmadı . Yardımlarınız için saolun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.