Oyun Güçlendirici 2.9

AlicanAKCA1

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
382
0
İzmir
Oyun Güçlendirici 3.0

PPYq26.jpg

Nr9qJY.jpg

GoEYqv.jpg

yLmMyM.jpg

Güncelleme Detayları:

-Yeni tema eklendi
-Taşınalabilir yapıldı
-Kasma sorunu giderildi
-Virüs total da algılanan sorun giderildi.
-Kırmızı ve Mavi tema arasında seçim yapılma özelliği eklendi.

Kullanım:
-Seç tuşuna basarak uygulama programınızı seçiniz
-Güçlendir simgesine basınız.
-Oyunla işiniz bittiğinde çıkan dosya tuşuna basınız.

Not:
Bazı arkadaşlar anlamadı ise özel pm ile daha ayrıntılı açıklama yapabilirim veya konuya video desteği eklenebilir.

Son düzenleme:

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
SolidStarın yaptığı kadar olmasada güzel olmuş bu türde programcı fazla yok

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Güzel olmuş,Ellerine sağlık.Zaten bu formun kullanıcıları bir başka dostum.SolidStar-in yaptığı programi hala kullaniyorum ve çok memnunum.

PoleStar25

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
739
0
31
Erzurm=DADAŞ
Hocam mobildeyim pcye gecice deneyecegim umarim ise yarar pcde islemci yuzunden oynlar kasma yapiyor program sanami ait yoksa sadece tanitimmi yaptiniz vade konuya anlatim eklesen konu icin elverisli olur iyi forumlar....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.