Oyun hakkında yardım

TheCry

Üye
24 Haz 2016
91
0
Selamun Aleyküm, Hayırlı Ramazanlar..

Benim sistemim 1 gb Ram
256 mb ekran kartı.
İntel 1.60 ghz işlemci'm var

Arkadaşın: Ram yok
256 mb ekran kartı
Yine intel 1.60 ghz iişlemci

Aynı oyunda arkadaşımla oynuyoruz. O 60-70 FPS alıyor en iyi grafik ayarlarında. Ben 25-30 fps alıyorum. Oyunun ismi LFS. Ama onun pc sinde driver'lar yüklü. Ben kendim format atmıştım driverları yüklemedim sorun bundan olabilir mi ? Bir de Windows 10 kullanıyorum. Ekran kartı driver'im Win10 Desteklemiyor :D

PC'ciye mi götüreyim, yoksa Kendim halledebilir miyim ?

Şimdiden Teşekürler. Tekrardan Hayırlı Ramazan'lar İyi Forumlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Dostum Sakın Bilgisayarcıya Götürme Farklı Kasa İle Yollar Seni Ruhun Duymaz Şöyle Bir Tavsiyede Bulunabilirim

win 7 Yüklüyebilirsin win7 gayet stabil çalışır driverlarınıda eksiksiz kurmalısın driverlar ciddi önem taşıyor son olarak kasanın fanlarını temizlemelisin veya içindeki fan sayısı azalmışsa fan almalısın sıcaklık arttıkca sorunlar çıkmaya başlar kasanı olabildiğince soğuk tutmalısın ayrıca kasanın yan kapaklarını açmanı tavsiye etmem soğutmak için kapakları sökenler var bu tamamilye yanlış kapalı durması daha soğuk tutar umarım yardımcı olabilirim

TheCry

Üye
24 Haz 2016
91
0
Dostum Sakın Bilgisayarcıya Götürme Farklı Kasa İle Yollar Seni Ruhun Duymaz Şöyle Bir Tavsiyede Bulunabilirim

win 7 Yüklüyebilirsin win7 gayet stabil çalışır driverlarınıda eksiksiz kurmalısın driverlar ciddi önem taşıyor son olarak kasanın fanlarını temizlemelisin veya içindeki fan sayısı azalmışsa fan almalısın sıcaklık arttıkca sorunlar çıkmaya başlar kasanı olabildiğince soğuk tutmalısın ayrıca kasanın yan kapaklarını açmanı tavsiye etmem soğutmak için kapakları sökenler var bu tamamilye yanlış kapalı durması daha soğuk tutar umarım yardımcı olabilirim

Cevap için Teşekürler + :) Driverları nasıl yükleyebilirim driveri yükledikten aonra tekrar Windows 10 geçsem driverlar gider mi ? Win 10, 7 ye göre çok hızlıda :)

28 Haz 2016
57
0
Selamun Aleyküm, Hayırlı Ramazanlar..

Benim sistemim 1 gb Ram
256 mb ekran kartı.
İntel 1.60 ghz işlemci'm var

Arkadaşın: Ram yok
256 mb ekran kartı
Yine intel 1.60 ghz iişlemci

Aynı oyunda arkadaşımla oynuyoruz. O 60-70 FPS alıyor en iyi grafik ayarlarında. Ben 25-30 fps alıyorum. Oyunun ismi LFS. Ama onun pc sinde driver'lar yüklü. Ben kendim format atmıştım driverları yüklemedim sorun bundan olabilir mi ? Bir de Windows 10 kullanıyorum. Ekran kartı driver'im Win10 Desteklemiyor :D

PC'ciye mi götüreyim, yoksa Kendim halledebilir miyim ?

Şimdiden Teşekürler. Tekrardan Hayırlı Ramazan'lar İyi Forumlar...

Bilgisayarlar nasıl ramsiz çalışıyor anlamadım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.