Oyun Hile İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hjkl

Yeni üye
9 Ara 2010
43
0
arkadaşlar umaykut online adlı oyunun hilesi varmı varsa paylaırmısınız ltfn

ittifakkartal123

Yeni üye
13 Ara 2010
2
0
abi bana desert operations hilesi verirmisin bu oyun süper üç aydır oynuyom adamlar bug yapıp birinci oluyolar arıyorum deli gibi ama bulamıyorum yardımcı olurmusun

quaRizma55

Yeni üye
28 Kas 2010
1
0
gandalf kardesım ben counter strike oynuyorum bana saglam bır rc yaparmısın ? cross renklerı olsun duck ayarları olsun aydınlama olsun karanlıkyerler gozukmuyo cs de :D en saglam silah kotu olsun ses kasma yarlası olusn onlıne de mac yaparken tum konutlar olsun ıste :D ya kısacası rc guzell bıse olsun sımdıden tesekur ederım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.