Çözüldü Oyun Hilesinin İçindeki Virüs Nasıl Temizlenir ?

yusufali06

Yeni üye
20 Eki 2020
38
0
Öncelikle hepinize merhaba 1 sorum olacaktı.
1.Bir oyunda hile buldum çalışıyor ama içinde virüs olduğuna eminim ve içindeki virüsü temizlemek istiyorum bu mümkün mü ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Merhaba,

Herhangi bir oyun hilesinin içindeki virüsü sadece kodlarda ise kodlara erişerek temizleyebilirsiniz. Onun haricinde bir şekilde gömüldüyse mümkün değildir.

İyi forumlar :))

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
oyun hilesinin içerisindeki virüsü temizleyemezsin. oyun hileleri 3. parti yazılımlardır gerek dll dosyaları gerekse arka planda çalışan anticheat yazılımlarını suspend etmek yani duraklatmak için servisler içerir eğer oyun hilesinin içerisindeki bu işleyişi bozarsan virüs ortadan kalkmış olur fakat hile çalışmayacaktır çalışsa bile saniyeler içerisinde oyundan yasaklanman muhtamel bir sebep.

30 Ağu 2010
143
0
Türkiye
Oyunlar için yazılan hileler ve crackler zaten 3.parti yazılımlar olduğu için içerisinde virüs olmasa bile güvenlik duvarları tarafından virüs olarak algılanır. içerisinde virüs var mıydı acaba bir trojan yedim mi gibi sorularınız tedirginlikleriniz olacak ise bunları kullanmamak tek çözüm olacaktır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.