Oyun indirme siteleri güvenli midir?

Bilinmez45

Üye
18 Nis 2022
180
33
bir site var oyunindirvip diye ve lütfen bu konuyu kaldırmayın çünkü ana sayfadaki bir konuda bunun yanında başka bir site daha vermiş ve kaldırılmamış sorum şu bu site oyunindirvip güvenli mi içerisinden oyun yükleyebilir miyim

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,356
875
anka.html
Sitede Crackli ürünler paylaşılıyor.
Paylaşılan ürünlerin siteye ait olmaması nedeniyle ürünlerin bir kısmı virüslüde olabilir virüslü olmayadabilir.
indirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkartıp virustotal ile tarayabilirsiniz.

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
bir site var oyunindirvip diye ve lütfen bu konuyu kaldırmayın çünkü ana sayfadaki bir konuda bunun yanında başka bir site daha vermiş ve kaldırılmamış sorum şu bu site oyunindirvip güvenli mi içerisinden oyun yükleyebilir miyim

oyun dosyalarına virüs ekliyorlar kral ben tespit ettim bilgisayarını uzaktan kontrol etmek için indirme sakın. ben tactical ops indirmiştim geçen ay bilgisayarın anası ağladı yerel disk C de 300 Gb boş yer vardı indirmeden önce oyunu kurdum crackledim yerel disk boş yer 40 50 mb kaldı patatees oldu bilgisayar format atmadan zor kurtardım tavsiye etmiyorum kesinlikle. o virüsü bende yapabiliyorum exe halinde tıklar tıklamaz adam isterse asya kıtasında olsun senin pc erişebiliyor uzaktan izleyebiliyor

edit: bir çok oyun indirdim sadece tactical ops denen oyunda sorun yaşadım hepsinde virüs olmayabilir tarat iyice

Bilinmez45

Üye
18 Nis 2022
180
33
oyun dosyalarına virüs ekliyorlar kral ben tespit ettim bilgisayarını uzaktan kontrol etmek için indirme sakın. ben tactical ops indirmiştim geçen ay bilgisayarın anası ağladı yerel disk C de 300 Gb boş yer vardı indirmeden önce oyunu kurdum crackledim yerel disk boş yer 40 50 mb kaldı patatees oldu bilgisayar format atmadan zor kurtardım tavsiye etmiyorum kesinlikle. o virüsü bende yapabiliyorum exe halinde tıklar tıklamaz adam isterse asya kıtasında olsun senin pc erişebiliyor uzaktan izleyebiliyor

edit: bir çok oyun indirdim sadece tactical ops denen oyunda sorun yaşadım hepsinde virüs olmayabilir tarat iyice
Kral sanırım sen darkcomet ten bahsediyorsun,merak etme en dandirik bir antivirüs bile algılıyor.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
772
Cudi
ne zaman oyun indirmek istesem ilk baktığım yer oyunindirvip tir. Problem çıkarmazlar ama tabiki indirdiğin herhangi bir şey defender ın hoşuna gitmezse açma yani. Fitgirl gibi büyük oyun crack sağlayıcılarından bile dosya indirsen genede emin olamazsın adamların niyeti iyidir belki ama oyunu sağladıkları yer virüs yerleştirmiştir. Benim oyunlarımı fullprogramlarindir, tamindir veya gezginler den değilde oyunindirvip ten indirme sebebim oyun skalasının geniş ve arayüzünün güzel, oyunların hızlı güncellenmesidir. Günün sonunda büyük ihtimal hepsi crack i aynı yerden tedarik ediyordur zaten çok değişiceğini sanmıyorum:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.