Oyun istekleri alınır...

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
kardsm Minecraft Pe 0.12.2 apk verirsen iyi olur

Mümkünse "PCloud " Linki Olsun Yoksada canin sagolsun
-------------------------------------------Sende Ekle Sende HK'le

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Kardeşim banada ıphone4 de güzel bi oyun önerirmisin
Malum safariden indiremiyoz appstarodan senin hoşuna giden bi oyun önersene

metin40

Katılımcı Üye
23 Nis 2012
289
0
K.Maraş
Site reklamından dolayı şikayet edildiniz. Eğer bu konuya girdiyseniz yapacağınız 2 şey vardır.
1-Oyun isteğinde bulunmak
2-Oyun isteklerine karşılık vermek
bunu yaparken bu konu üzerinden başka siteye yönlerdirmeksizin direk indirme adresini vermelisiniz.

Forum kurallarını gözden geçirin.
Katılıyorum... :RpS_thumbdn:

metin40

Katılımcı Üye
23 Nis 2012
289
0
K.Maraş
Grand Theft Auto 5... Toplam boyut yaklaşık 60 GB... PCloud Partlarının içinde update+crack mevcuttur. Alternatif Crack+Update (Yeni)= İndir Oyunda hata vs. alırsanız bildiriniz... -Resimli oyun kurulumu-
PCloud 13 Part Direct-İNDİR
Turbobit Tek Part Direct-İNDİR
Rar şifresi:
www.ahmetturan.org
Torrent Tek Part-İNDİR

NOT: Oyunu oynamak için 64-bit işletim sistemine sahip olmanız gerekir.
Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri
Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit Windows 8 64 Bit Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2 * (Vista işletim sistemi çalıştıran eğer tavsiye * NVIDIA ekran kartı)
İşlemci: 2.5GHz @ Intel Core 2 Quad Q6600 işlemci @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (CPU 4)
Ram: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sabit Disk: 65 GB boş alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit Windows 8 64 Bit Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: 3.2GHz @ Intel Core i5 3470 (4 CPU) / AMD FX X8-8350 4GHz @ (8 CPU)
Ram: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
Sabit Disk: 65 GB boş alan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.