Oyun istekleri alınır...

4 Eki 2015
135
0
İzmir
Thief oyununu da istiyorum :)

Reloaded sürümüdür. 23.6 GB
Tıkla Direkt İndir

Rocket League Online TorrenT Link :D

FLT sürümüdür. 1.72 GB
Tıkla Direkt İndir

Mount and Blade Warband var mı ücretsiz.
SKIDROW sürümüdür. 617.07 MB
Tıkla Direkt İndir

Bu arada warband hangi sürüm bilmiyorum. Bende orjinal oyunu var şuanki sürümü 1.168 ama bu sürümün cracki internette mevcut değil.

metin40

Katılımcı Üye
23 Nis 2012
289
0
K.Maraş
CS-GO Online full...
Torrent link (Linki kopyalayıp utorrent'in URL yerine yapıştır [magnet link]):

Kod:
magnet:?xt=urn:btih:38f96e6fc5cbc30f8a6c4c443ae9d88fa43388fc&dn=Counter-Strike+Global+Offensive+v1.35.0.7+%2BAutoUpdate+%2BMultilang&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969

xromeo

Üye
24 Haz 2009
112
0
dayz standalone son version bulabilirmisin bir imkansızı başar tabi calışmasıda lazım

demir5219

Yeni üye
12 Eki 2013
8
0
Arkadaşlar istediğiniz oyunu isteyebilirsiniz, ister torrent ister direkt link... Diğer arkadaşlar da isteklere yardımcı olabilir... [!!!Arkadaşların isteği yerine getirilmeden istek istemeyiniz...!!!] Online olamadığım zaman isteklerinize anında cevap veremeyebilirim. Ama online olur olmaz linkinizi gönderirim... Link hazır olunca sizi özel mesajla bilgilendiririm... Program istekleri için gidin... Ve istekler tek tek gelsin...
Not: Linkler mümkün olduğunca turbobit dışında olacaktır. Mesela Cloud.Mail.Ru veya PCloud gibi. Ama hine de yanında altarnatif olarak başka linkler koyarım... Linkler yaralı oluyorsa bir teşekkürü çok görmeyin...

Hocam Arma 3 server cracklı bulabilirseniz çok memnun olurum.

xromeo

Üye
24 Haz 2009
112
0
verdigin dayz calısmıyor malesef kardes içinda calıstırma gibi bir dosyada yok zaten dazy klosörü var tıkladıgımda ata veriyor ve acılmıyor yanı boşa gitti senin caban benim zamanım ve internet mb lerim salık olsun yinede denedigin için tskl

Son düzenleme:
4 Eki 2015
135
0
İzmir
Hocam server crackı içinde mevcutmu.

Kardeşim arkadaş sana reloaded sürümünü vermiş. Bildiğim kadarıyla multi oynayamazsın oyunu.

Ama nosteam sürümününde oynayabiliyorsun galiba ben denemedim ama.

Buraya tıklayarak oyun sayfasına ulaşabilirsin.

"you can play Multiplayer on LAN servers via Tunngle" oyunun yapımcısı bu notu yazmış konuya..

"tunngle üzerinden LAN sunucularında multiplayer oynayabilirsiniz."

Öncelikle tunngle hesabı açman ve programı indirmen gerekli. sana önerim ayrıca verdiğim linkteki konuda update var oyunun oyunu indirdikten sonra onu kurman yararına olur

Onunla ilgili bilgi vereyim.
Tunngle nedir?

Tunngle diğer ağ programlarına kıyaslamada sizlere en iyi şekilde online eğlence deneyimi sunan, VPN bağlantı sistemidir. Tunngle sanal ağları arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebildiğniz bir platformdur.Aynı zamanda yerel ağ bağlantısının en rahat kullanım biçimini sizlere sunar.

Tunngle Share kullanarak arkadaşlarınızla en güvenli biçimde dosya paylaşımı yapabilirsiniz.Tunngle dosya aktarımı kendi protokolünü kullanır ve bilgisayarınızı korur

Son düzenleme:
4 Eki 2015
135
0
İzmir
verdigin dayz calısmıyor malesef kardes içinda calıstırma gibi bir dosyada yok zaten dazy klosörü var tıkladıgımda ata veriyor ve acılmıyor yanı boşa gitti senin caban benim zamanım ve internet mb lerim salık olsun yinede denedigin için tskl

Hala oyunu indirmek istiyorsan sana aşağıdaki siteden indirmeni tavsiye ediyorum. Bende forumda açtığım konularda genellikle bu sitenin oyunlarını paylaşıyorum. bugüne kadar indirip çalışmadığı oyun görmedim ama sistemden sisteme değişiklik gösterebilir bazen sende açılır ben de açılmaz v.s. Adamlar iyi ama çok reklamlı bir siteleri var ben burada oyunlarını reklamsız paylaşıyorum. Ayrıca sitelerindeki bazı reklamlarda virüs var. o yüzden tarayıcına online security kurmanı ve o şekilde girmeni tavsiye ederim. Sana önerebileceğim "avast online security". Veya bilgisayarında internet security olan bir yazılım kullanmalısın.

Oyunun indirme sayfası için tıkla!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.