Çözüldü oyun kodluyorum taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bezor1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
600
1
Arkanda
arkadaşlar oyun kodluyorum hikaye kısmında takdik verirseniz türü hayatda kalma
tutarsa multiplayer getiricem deneme sumunde cıkarıcam geliştircem buglar cıkdıkca kapatırız vb
en altdaki soruya mutlaka cevap verin

hikayesi:
zengin bi iş adamı helkopterde uçuyor o sırada uçdu ülkeye kendi yapdı atom bombası atılıyor(not: adam cok aşırı zengin ve silah tücarı ıron mon emicamız gibi.) :D helikopter düşüyor bu adadaki bitek karkterimiz zarar görmüyo ucakz kazaında 1-2 sıyrık var sonra yerli halk yamyamlaşıor bombanın etkisiyle ve ucagı soymaya geliolar soyuyolar tam adamı götürüceken heli her an patlayabilir tekar motoru hasas yarın alırız diyip gidolar tami kartermiz bunu duyuyo ve gerisi
norma hayatda kalma vs sızın kararınız

sorulara geçelim
1- hazir map kullansam tepki görür müyüm he çok oyunculuda farklı map kullanabilrsiniz ben sunucam mapları size
2- oyun free mi olsun
3- hikaye güzelmi
4- isim önerisi

lütfen bu cok önemli isme wolfteam gibi şeyler yazıcak troll lücek varsa hiç yazmasın
şimdiden teşekürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FirstVen

Üye
9 Haz 2016
137
0
1.mapları kendin tasarlarsan daha iyi ve daha temana uygun bir şeyler ayarlarsın
2.eğer gerçekten başarılı bir oyun yaptığına inanırsan bence steam'e koy ama ücret çok fazla olmasın
3.bir atom bombasıyla insanların yamyamlaşması çok inandırıcı gelmedi bana hikaye konusunda hayal gücüm genişdir bir sürü film izledim ve oyun oynadım özelden iletişime geçersen düşünebilirim yaratıcı bir şeyler
4.bence önce oyunu bitir sonra ismi koy

Hackeran

Üye
18 Tem 2016
72
0
" aga sen ne yap biliyomusun ? " :D KLASİK çok bilen mahalle abisi girişi :)

ya bence her şeyi sen düşün hikaye neden diyceksin ben kendime göre düşündüm bu oyun benim derken içim tam rahat olmazdı dışardan yardım almak elbette güzel ama işte ben tam olarak her şeyin bana özel olmasını isterdim ama gene sen bilrisin zaten bunlar benim şahsi düşüncem inşallah tutar oyun

oyun ücretsiz olsun başlarda hani kampanya tarzı tutması açısından belki reklam için youtuberlara da teklif edebilirsin

isim olarak ise
"Live or Die" belki çok bilindik ama hayatta kalmaysa bence uyar

Son düzenleme:

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Hocam bu fikir den sonra bende başlasammı diye düşündüm bilmiyorum. Silahlar falan loot sistemi olsun öyle Life or Dead koyabilirsiniz ismini

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
1. Oyunu tek başına yapıcağın için modelleri büyük ihtimalle hazır alıcaksın oda grafik kalitesini düşürücek. İyi bir şey yapmakiştiyosan bir ekip kurmalı ve çok çalışmöalısınız.
2. Bir ekiple oyun yapmadığın sürece oyunun free olması daha iyi olur
3. Hikaye başı biraz daha uzun olabilir bence
4. Bence isimi oyun bittikten sonra karar ver ama anlamlı bir isim olsun

Başarılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.