Oyun Makineleri Hakkında

SnockBoog

Üye
10 Nis 2019
84
0
Oyun makineleri bazilari bozuk para ile olup bazilari kart sistemi ile çalısir belki kullanirsiniz belki kullanmazsiniz size bildigim butun bu makinelerin aciklarini soyleyeceğim bu boks makineleri langirtlar vs. Genellikle 1 lira ile calisir biz 50 kurus ile oynuyoruz para atma yerine parayi iceri dusmeyecek sekilde koyun sonra elinize para hizli ve saglam bir sekilde vurun para iceri girene kadar deneyin ilk atista bende yapamamistim deneye deneye oluyor ardindan calisiyor zaten diger yontem ise 1 lira boyutunda ice somun alin ince ve sert sekil alabilen bir kabloya baglayin uzum olsun biraz para atma yerine sokun hizli hizli cekip sokun ardindan hemen kabloyu birakin bi ses gelicek tus basma sesi gibi o olana kadar deneyin ardindan calisiyor bu kartli sistemler icinde elektrikli cakmaklarin icindeki kucuk kivilcim cikan ile kart okutma yerine bastiginizda coin olarak sayiyor ve calisiyor biz kucuk şok cihazi ile denedik daha avantajli oluyor olma olasigi yuksek oluyor bi ara luna parkta calistim cok kurcaladim aletleri neyi var neyi yok biliyorum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz eğer yöntemler calismazsa diger yontemleride eklerim ama 50 kurus olayi kesin calisiyor digerleri makineye gore degisiyor tekrardan okudugunuz icin tesekkurler merak ettiklerinizi sorabilirsiniz a,z herseyini biliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.