Oyun Önerisi

HKekca

Yeni üye
9 Eyl 2015
35
0
Merhaba arkadaşlar sizden arkadaşımla beraber online yada hamachi ile oynayabileceğim iyi vakit geçirecek oyun önerileri istiyorum.(Minecraft hariç)

HKekca

Yeni üye
9 Eyl 2015
35
0
Önceden baya oynamıştım bidaha oynamayı düşünmüyorum :)

HKekca

Yeni üye
9 Eyl 2015
35
0
Age of empires yıllardır ara ara oynadığım oyunlardan:RpS_thumbsup:,ama arkadaşım sevmez o tarz oyunu.

HKekca

Yeni üye
9 Eyl 2015
35
0
Ve hayatta kalma gibide olabilir minecraft tarzı ama minecraft değil sıktı fazla oynadığımızdan :)

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
payday2 arkadaşınla oynamak için paranız varsa gta5 veya h1z1 tekrardan paranız varsa arma 3

xfermanx

Yeni üye
22 Eyl 2013
2
0
payday 2,the forest bunlar iyi oyunlar bunlar güzel oyunlar oyna oyna ha bide saints row 4 u unutmayalım
bide tunngleye bakmayı unutma

HKekca

Yeni üye
9 Eyl 2015
35
0
Son düzenleme:

GoldenMic

Üye
30 Ağu 2015
204
0
Rust,The forest,Reign of Kings, ARK, H1Z1 Dayz,Dying Light. Online olarak oynayabileceğin en iyi Survival oyunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.