oyun oyna para kazan

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
En iyi ana gelir kaynağımız work diyebilirim.Günde sınırsız work yapabilirsiniz.
Çalışma süresi 4 saat sürmektedir.
Her work yaptığınızda deneyiminiz 1,5 puanında artar.
Gün sonunda %0,5 düşer.(7 scavenging yaparsanız düşmeyecektir)
Maksimum deneyim 1400'dür.
Her work yaptığımızda %30 enerji düşer.
Work Bonusu şehirdeki bütçeye göre değişmektedir.
Kısa sürede daha çok kazanmak isterseniz Boost mağazasından 1 deneyim puanını 0.25 euro karşılığında satın alabilirsiniz.Bence gerek yok çünkü her work yaptığınızda deneyim artmaktadır.Buna bağlı olarak kazançta artmaktadır.
video anlatim
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N0zqOgerDD4[/ame]
Work yapmak için;
Markets > workplace > get job'a tıklıyoruz.Ardından activites > begin work tıklıyoruz.

Günde en az 3 defa çalışırsanız 3.günün sonunda work bonusu alırsınız.İşte asıl kazancımız budur.
Ne kadar kazanırız verimlilik hesaplama şu şekildedir(Kendi kazancımdan örnek gösteriyorum):

hcc'yi gold'a çeviriyoruz > gold'u euro'ya çeviriyoruz;
yani hcc kazancımızı gold kuruna bölüyoruz.
gold kazancımızıda euro kuruna bölüyoruz.

Gold Kuru:67
Euro Kuru:68

22190 hcc / 67 = 331 gold
331 gold / 68 = 4,86 euro

Kısacası sadece work bonusundan 3 günde 1= 4,80 euro kazanıyorum.
Ayda toplamda 10 defa work bonus verildiğine göre;
Aylık kazancım: 4,80*10=48 euro'dur.

Work'ten daha çok para kazanmak isterseniz üniversitede eğitim derecenizi yükseltebilirsiniz.4 Rank mevcuttur her birinden +50 productivity kazanırsınız.Toplamda +200 productivity'e sahip oluruz.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra eğer intellect ve workxp'nin de full olduğunu düşünürsek;

Hesaplama aynı;

75000 hcc / 67 = 1119,40 gold
1119,40 gold / 68 = 16,46 euro

Aylık Kazanç;

16,46*10=164,60 euro'dur.

WorkXp satın almaya gerek yok zamanla fulllenecektir.Ama kısa sürede kazanmaya başlamak için küçük bir miktar yatırım yapılabilir.

Oyuna aşağıdaki link üzerinden kayıt olabilirsiniz.
Referansım ile kayıt olursanız sevinirim.Her türlü desteği sağlayarak elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Kayıt Linki: https://www.heistcity.net/signup.php?master=qurbancik

Not: Üye olurken türkçe karakter kullanmayınız.

Unutmayın hergün en az 3 kere work yaparsanız work bonusu alabilirsiniz.2 Gün toplamda 6 work yaptığınız diyelim.3.Günde 2 work yaptıktan sonra enerjimizi %100 hale getirip 3. work'u yapıyoruz ve work bonusunu alıyoruz.

Bu oyunda para kazanmak sadece work'ten ibaret değildir.Bir çok kazanç yöntemi vardır.
Heistcity'de diğer güzel kazanç yollarından biride referans geliridir.Sizin referans linkinizle kayıt olan birinin 2 ay boyunca master'ı olursunuz.Bu 2 ay dolunca 0,5 euro karşılığında her ay referansınız olmasını sağlayabilirsiniz.Referans üyenizin oyundaki kazançlarının %10'unu siz alırsınız.

Oyuna referans üye olmadan kayıt olmak gibi bir şansımız yoktur.Eğer kimsenin referans üyesi olmak istemiyorum derseniz, oyunun kendisine referans üye oluyorsunuz ve oyuna %10 vergi ödüyorsunuz.

Yani ister referans linki ile kayıt olun ister referans linki olmadan kayıt olun %10 vergi her türlü kesilecektir.Bende başkasının referansıyım.Sizde kendi referans linkinizle birçok üyeye sahip olup kazancınızı arttırabilirsiniz.

Referansınızın ayda 1 sizin referansınız kalması için süresini uzatmazsanız açık arttırmada satışa sunulur.O yüzden takibini iyi yapmak gerekir.Ayrıca oyun içinde de referans satışı yapılmaktadır.
İster kendi referansınızı satışa sunabilirsiniz veya siz kendiniz de referans satın alabilirsiniz
https://www.heistcity.net/signup.php?master=qurbancik

heistcity.net
refden kayit oolursaniz sevinirim

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Eline emeğine sağlık güzel bir sisteme benziyor ama daha az işle daha fazla kazanç veren siteler varmıdır ? varsa onla ilgili de konu açabilirsin takipteyim iyi forumlar.

1 Ara 2018
84
0
TÜRKİYE
Eline emeğine sağlık güzel bir sisteme benziyor ama daha az işle daha fazla kazanç veren siteler varmıdır ? varsa onla ilgili de konu açabilirsin takipteyim iyi forumlar.

Sen oturduğun yerden 1000 TL Kazandırmayı vs hedefleyen siteler arıyorsan arama kardeşim.

Sen şimdi normal bir işte çalışsan sadece tek işin örnek yazılımcısın adam sana Bi iş verse onun fiyatı 3000 TL olsa sen adama diyebilir misin daha az uğraşlı bir yazılım yapsak sana 5000 TL ver diyebilirmisin

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Birr de moderetörler ödeme kanıtı olmayan konuları onaylamıyoruz diyorlar ama BENİM ÖDEME KANITI OLAN konumu onaylamıyorlar ne hikmetse

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Sen oturduğun yerden 1000 TL Kazandırmayı vs hedefleyen siteler arıyorsan arama kardeşim.

Sen şimdi normal bir işte çalışsan sadece tek işin örnek yazılımcısın adam sana Bi iş verse onun fiyatı 3000 TL olsa sen adama diyebilir misin daha az uğraşlı bir yazılım yapsak sana 5000 TL ver diyebilirmisin

Eyvallah da demek istediğim o değildi daha az uğraş verebileceğim bir sistem varmı onu sorucaktım anket türü falan ama güvenilir yoksa 2 dk link tıklatıp 1000 tl kazanmak gibi bi imkan olmadığını bende biliyorum iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.