oyun oynarken görünt übozuluyor

20 Kas 2008
184
0
sa hayırlı akşamlar arkadaşlar oyun oynarken görüntü bozuluyor neden olabilir yardım edermisiniz rica etsem birde video nasıl yükleyebilirim siteye görüntüyü izyeyip öle sorunu çözelim

20 Kas 2008
184
0
pc özelikleri bunlar

CPUID CPU Adı AMD FX(tm)-8150 Eight-Core Processor

Anakart Adı Gigabyte GA-990XA-UD3

Aygıt Tanımı AMD Radeon HD 6800 Series
Yonga Türü AMD Radeon Graphics Processor

ram 8 gb

güç kaynağı 450 wat

ğüç kaynağı bana azgibi geldi sizden de fikir alayım dedim ğüç yetmiyor galiba

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
pc özelikleri bunlar

CPUID CPU Adı AMD FX(tm)-8150 Eight-Core Processor

Anakart Adı Gigabyte GA-990XA-UD3

Aygıt Tanımı AMD Radeon HD 6800 Series
Yonga Türü AMD Radeon Graphics Processor

ram 8 gb

güç kaynağı 450 wat

ğüç kaynağı bana azgibi geldi sizden de fikir alayım dedim ğüç yetmiyor galiba

kardeşim bana görede biraz çok gibi geldi

52tolgahan52

Katılımcı Üye
22 Şub 2012
459
0
İstanbul
bendede aynı sorun vardı. ekran kartı driverlarını pc den tamamen kaldır yanlız ekran kartıyla alakalı hiç bir yazılım driver olmamalı sonra en güncelini netden indirip yükle .. Büyük ihtimalle sorunun çözülür...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.