Oyun oynayamıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vespa Crabro

Yeni üye
16 Ağu 2009
41
0
Arkadaşlar bugün cod5 ve manhunt2 yi yükledim.Ama ikisinide oynayamıyorum.Oyuna girmeye çalıştığımda bilgisayar otomatikman reset atıyor yeniden başlıyor.Ne yapmam gerek neden böyle oluyor acaba?

Vespa Crabro

Yeni üye
16 Ağu 2009
41
0
ya pc yi kasması falan değil.bilgisayarım gayet iyi özelliklere sahip daha geçen ay her türlü oyunu oynuyordum.format atmıştım oyunlarım silinmişti.Bugün manhunt 2 yi tekrar yükledim.daha tıklar tıklamaz bilgisayar resetleniyor.çok kısa bir süre için mavi ekran görünüyor sayılar falan olan sora yeniden baslıyor bilgisayr.

Vespa Crabro

Yeni üye
16 Ağu 2009
41
0
kardeş girip bi süre sonra atıyor olsa bildiğim bi kaç çözüm var ama daha tıklar tıklamaz resetleniyor bilgisayar.içini temizledm demin söktüm ramleri falan çıkarıp taktım tekrar yine yemedi:S ya gittim bi hevesle aldım bi dunya oyun of ya:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.