Oyun Patch Ve Yama istekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByNomeNt

Kıdemli Üye
30 Nis 2008
3,242
44
>>Bilinmemekte<<
Arkadaşlar oyun yama,patch,save vs isteklerinizi bu başlık altına yaparsanız ii olur boş boşuna konu açıp şunu bulurmusunuz yardım filan sitemizi kirletmeyeli buraya açalım isteklerimizi

isteklere enkısa sürede cevap verilecektir

salla yaa

Yeni üye
7 Eyl 2008
1
0
selam arkadaslar bana ned for speed 5 creck lazım bulamadım 1 turlu yardım edersenız sevınırım ıyı bayramlar

axi_matrax_01

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
583
0
01ADANALI
selam arkadaşlar kim bakıyorsa bir baksa ben farcry komando nun türkçe yamasını istiyorumm..niye derseniz bu oyunu aldığım da oyunun dili rusya ve hiç birşey de anlamıyorummm bit baksanız beni ki acil de birazzzz ____

ozcnknbr

Yeni üye
27 Nis 2008
37
0
Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2007aradım ama bulamadım bu oyunun bana cracki lazım.. ?

ByNomeNt

Kıdemli Üye
30 Nis 2008
3,242
44
>>Bilinmemekte<<
Age of Empires III - The Asian Dynasties bulan varsa sevinirim

GameSpy: Age of Empires III: The Asian Dynasties Trailer, Videos and Movies

swat 4 için multiplayer patch!!!!! ayrıca glitch ve cheat, multiplayer da nasıl yapılıyor?
News: SWAT 4 v1.1 Patch - GamersHell.com

Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2007aradım ama bulamadım bu oyunun bana cracki lazım.. ?
Maxi-Image+YASU.rar

age of empies 3 içi custom map arıyorum yardımcı olursanız şimdiden tşekkürler D:
FilePlanet: Age of Empires 3 - Custom Map - End-Of-The-Road

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysnftmgl

Yeni üye
26 Şub 2008
41
0
sLm arkadasLAr fm 2009 un seriaLini buLabiLİrmisiniz.

NOT:kendi sitesindeki seriaLi kabuL etmior:S

HASAN_45

Katılımcı Üye
6 Ocak 2009
743
0
cyprus
kardeş ben gta 4 yükledim, açmak isteyince active atmek için kod istiyor ama bende yok, bunun için crak dosyası bulursan cok sevinirim,

KAMİL17

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
365
0
NİĞDE
Selam arkadaşlar ya banada fifa07 nin türkçe spiker yaması lazım size zahmet banada bi bulur musunuz şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.