Oyun Programı Hk.

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Merhaba Arkadaslar Bugun Bir Çokkez Karşınıza Cıkıyorum Ama Kusura Bakmayın Tam Emın Olmak Istıyorum Oyunu Açarmı Dıye Korkuyorum Pc Çokeçek Dıye :D
WrWvzm.jpg
Arkadaslar Bu Pc Crysis Warhead En Dusuge alıp Acarmı ? Yada Baska Oyunlar ?

Her 1 Cevap İçin 1 Tesekkur :)

Hayırlı Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Aynen WindowsXP vazgeçemiyoz 2001in işletim sistemi olsada
Şu pc yanma olayı bende hiç olmadı bende sadece harddisk yandı ondada partition programıyla biçimlendirdim yaktım :( bunun dışında sadece format attım yani yanma olayı çok zor

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Açmaz diye birşey yok acar ama kasarsa oynamazsın kasmaz ise oynarsın yanma olasılığı var ama ekran kartının ama nasıl ?

Benim gibi 32 bit 512mb ekran kartı ile
full grafikte (kasa kasa ) crysıs 3 oynarsan 1 hafta da ancak zara verirsin :) benim ekran kartım öyle yandı :(
neden öyle full de oynadın dersen low da kasıyor du madem kasıyor bende yüksek oynayam ne fark eder dedim 1 haftada cop oldu :D

ve windows xp guncellemelerı kapandı demek şu dostum artık herhangi bir yeni özellik gelmeyecek güvenlik duvarı vs.. Guncellnemeyecek bu zararlı birşey değil ben wın7 de guncellemelerı yapmıyorum zaten kota yiyor

Kardes benm ekran kartım 64 bit 256mb emnmısın yanar crysis warhead'de ?

wwwvolkan

Yeni üye
1 Eyl 2014
40
0
Kardeşim hiç bir oyun pc yi çökertmez yakmaz :D lafın gelişine mecaz anlamlı söylenen bir şey bu :D pc donar "çöktü lan" :D dersin yani git gta 5 i indir aç açılmaz çökme yanma gibi bir saçmalık olmaz

Yanma şu şekilde olur:

Sen oyun çok kastığı halde, pc çok ısındığı halde, pc uzun süreli zorladığın anda yanar :)

Gönül rahatlığı ile git istediğin oyunu yükle baktın çalışmıyor silersin denemek den zarar gelmez :)

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
509
24
Praise The Fool
Aynen kardeşim ben ne diyorum sen hala yanarmı diyorsun tövbe tövbe sinirlendirme insani 100 kere sordun 3 konuda yanmaz yanmaz yanmaz !!
Üstelik warhead kasmaz bile anlatıyorum anlamıyorsun kasan oyunlar ekran kartını zorlar buda ısınmasına neden olur çoook uğraşırsin yakmak için

Not:bıdaha bak emınmısın yakmaz değilmi deme 3 konu da da ayni soruları sordun be kardeşim

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Yanı Kesın acarmı kardes en dusuge alıp ? :D bıde baska aksiyon oyunu savas oyunu similasyon oyunu acarmı ?

Kardeşim şöyle anlatayım sana:
Benim pc 4GB DDR2 Ram 2.5gb nvidia geforce gt9400 ekran kartı (1.5GB paylaşımlı) intel core i2 2.3 Ghz
en yüksek ayarlarda kasmadan crysis biri ikiyi üçü (zar zor) oynadım.Warhead bulamadım indiremedim o yüzden :D
Neyse senin pc de en düşük ayarlara aldıgını varsayarsak.
Ateş ve patlama sahnelerinde kasmalar olacaktır muhtemelen.
Normalde görev sırasında veya koşarken kasma yapmaması gerekir.Eğer arkada yoğun işlemler yoksa.
Kısacası pc ni en iyi moda getir ve o şekilde çalıştıur oyunu.Sakına Advanced System Care gibi programlar ile açmaya çalışma.
Çünkü pc ni en iyi düzeyde çalıştırır ancak işlemcini çok zorlar ve yanma riski %60 ın üzerinde.

Kısacası görev yöneticisinden gereksiz işlemleri kapatıp oyunu aç dostum ve ayrıca Windows 7 aero temasını kapatıp aç bide.
Eğer olmazsa tam ekranı kapat pencereli aç o şekilde kasma yapmaz. Ancak aeroyu kapat :)

Umarım yararlı olmuştur canım kardeşim :)
Hadi Allah Yardımcın Olsun dostum :) (İmana geldim son günlerde ha :D )

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Kardes sadece emın olmak ıstıyom :D :D ama sız ne dersenız odur suan ınıyor torrente %60 bakalım win 7 kullanıyorum eger kasma yparsa braz win xp attıracam anında ole oynaycam eyw saolun her cevap ıcın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.