Oyun Projem

IEAIMOSTW4NT3D

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
284
0
Merhaba Kardeşlerim,Ağabeylerim,Ablalarım Bir Oyun Yapmayı Düşünüyorum C++ Öğrenmeye Başlayacağım. Oyunum Bir Savaş Tarzı Olacaktır.
-Oyunum Bir Savaş Tarzı Olacaktır.
-Görevler Yaparak Para Kazanabiliyoruz Ve Bu Parayla Silah Alabiliyoruz
-Görev Yapmak Offline Olacak Normal Maçlar Online Olacaktır.
-Oyuna Silah Nasıl Ekleyeceğim Bir Bilgim Düşüncem Yok Ancak Başka Yani Bir Normal Savaş Fps oyunlarının Silahını Almayı Düşünüyorum Çünkü Neredeyse Hepsi Aynı
-2-3 Harita Olacaktır.
Sizinde Önerileriniz Varsa Beklerim
-BU İŞLERDE YENİYİM YARDIMA İHTİYACIM VAR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

qAp

Uzman üye
19 Şub 2016
1,240
0
28
Gümüşhane
Merhaba Kardeşlerim,Ağabeylerim,Ablalarım Bir Oyun Yapmayı Düşünüyorum C++ Öğrenmeye Başlayacağım. Oyunum Bir Savaş Tarzı Olacaktır.
-Oyunum Bir Savaş Tarzı Olacaktır.
-Görevler Yaparak Para Kazanabiliyoruz Ve Bu Parayla Silah Alabiliyoruz
-Görev Yapmak Offline Olacak Normal Maçlar Online Olacaktır.
-Oyuna Silah Nasıl Ekleyeceğim Bir Bilgim Düşüncem Yok Ancak Başka Yani Bir Normal Savaş Fps oyunlarının Silahını Almayı Düşünüyorum Çünkü Neredeyse Hepsi Aynı
-2-3 Harita Olacaktır.
Sizinde Önerileriniz Varsa Beklerim
-BU İŞLERDE YENİYİM YARDIMA İHTİYACIM VAR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

ben yardımcı olayım sizlere ?

IEAIMOSTW4NT3D

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
284
0
Türk Komandoları Askerler Zaten aklımda oyuna başlarken Kullanıcı Adı Oluştururken Komando asker polis falan sorucak zaten öyle :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.