Oyun Putty ve Navicat şifresi kırmak

denememi

Üye
30 Mar 2013
53
0
Arkadaşlar merhaba ben bir oyun oynuyorum(metin2 değil) yine ip ler ve serverler var ip ler bellibu oyunda yani biliyorum ip yi...Bu serverde konsola bağlanmak istiyorum oyunun adı"minecraft"...
Bir videoda görmüştüm arkadaş Putty kullanarak consola bağlanıyordu.Ben hem navicat hem putty şifresini kırmak istiyorum konsola gireceğim serverin.
MineCraft Server Hackleme TRNinja - YouTube

Bakınız videoya arkadaş göstermemiş nasıl yapabilirim sadece putty ile bunu yapabilir miyim?Şifresini nasıl kıracağım?LOgin as a root yazıyorum ama şifreyi bilmiyorum :(...Hem navicat dan da consola girmeyi denedim şifreyi gene bilmiyorum arkadaşlar yardım edin lütfen :(.KENDİMİ OP(ADMİN) yapacağım serverde lütfen bu arkadaş 1000 abone ve +19.50 istiyor :(.Ama parasızda oluyor yani nasıl şifreyi kırabilirim?Putty ve Navicat :(?

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Seni online yakaladım :).O serverin navicat şifresi var ve kullanıcı adı mı ne işte doğrusunu bilmelisin yoksa öyle atar :).Ben 1 yıl önce birini görmüştüm istediği servere girip admin oluyordu...(Axi değil).Axi demişken axi nasıl yapıyor hemde asıl admin adıyla giriyor!

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
AxiTr diye bir adam var sürekli server hackliyor kendi serveri var.Örnek senin sw ni hacklıyor istediği gibi admin oluyor ve adminin hesabıyla giriyor.Senin sw hamachilimi falan ip yolla deyenek bir şeyler.

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
Port açtım :D Hamachi ile kim uğraşır :p insanlar uğraşmak istemedikleri için hamachiyi tercşh etmiyyorlar (en azından ben). Belki AxiTR denen adamın videoları vardır bi bakarım

ScoutKing

Yeni üye
21 Ocak 2012
18
0
Kardeşim Kırdım Ben Şifreyi Coğu Serverlerin
Portu 25561
K.adı- User
Şifre-pass
Mesela hg.mineplank.com Bunun Portu 25561 K-adı User Şifre- Pass
Bir Teşekkür Yeter

Alcatraztc

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
900
0
Vps- Vds hack yapmak basit değil.
Normal metin2 pvp serverleri hacklemek için ;

- Bilişimin paneline sızacaksınız.
- Veya server sahibi ile iletişime geçip çeşitli yollardan şifreyi öğreneceksiniz.

--------------------------------------------------------

Bkz: Bunları yaparken gizlenmeniz çok önemlidir.

--------------------------------------------------------

Metin2 PvP serverlerde edit - gmlik satılır.

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
R-CON bağlantısıyla ya da query ile yapmıyor o adam. vps ye giriyor, putty midir ssh midir neyin nesinin komutuysa onunla giriyor konsola. VPS ye nasıl bağlancaz peki? VPS hack olmicak bi iş bence.
---
bu arada ScoutKing sen putty ilke mi giriyorsun yoksa başka bir programla mı? R-CON açık olan serverlarda mı query açık olan serverlardamı yarıyor? Yardım edersen sevinirim.

Son düzenleme:

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
Neyi? Nasıl hacklendigini mi? Kendin bulmalisin cunku kimse bilmiyor. Ptna ile ben bunun yollarini ariyoruz ve 2 tane bulduk fakat sorun su ki java bilen biri lazim bu yollardan biri icin. Bir digeri icinse IP Hider programinin benzerini yapacak, ya da Reverse Engineering'de iyi olan biri IP Hider'a kullanilacak IP yi kullanicinin yazmasi gibi bir fonksiyonu eklemeli. Istersen yollari sana daha acik anlatabilirim. Ama bunlar bizim fikirlerimiz, daha kolay olan ve daha mumkun olan baska fikirler de mutlaka vardır.

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Lan herkese söyleme öyle :D.Herkes bilirse ne anlamı kalır :D.denememi bendim şifremi unuttum tam 3 ay önce açmışım konuyu :D

Son düzenleme:

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Navicatta kullanılan başlica kullanıcı adı ve şifreler meetin2 pack dosyasını açın orda serverinfo diye bir pack olcak yada başka bişi tam hatırlamıyorum onu açın pack açmak için bir program var pack açıcı onu indirim onun içinde serverin ip adresi mevcut navicat mysql den connectiona tıklayın serverin ip sini yazın ve şimdi aşağıda size vereceğim kullanıcı adı ve şifreleri deneyin Username : system

Şifre : 03243372679

Username : system

Şifre : fgerhg55

Şifre : 555kkkk

Şifre : 123587

Username : mt2

Şifre : feridun

Şifre : mcncc.com

Username : rain

Şifre : mcncc.com

Username : feridun

Şifre : feridun

Username : akilli

Şifre : akilli

Username : localhost

Şifre : 0123578

Şifre : 123456

Username : dolunay

Şifre : dolunay

Username : rain

Username : root

Şifre : 1358790

Şifre : system

Şifre : system

Şifre : locaihost

Şifre : mt2

Username : private

Şifre : private

Username : rainbow

Şifre : 0123456

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
ii de navicat sifersi yok ki :D hem videoda adam hangi sw yi hackliyodu? Ayrica adamin sölicegi zaten bizim puttyden yaptigimiz sey. Hani benim tesekkür ettigim adam. Konsola baglanmanin te kyolu sunucudan bagalnmak. Biz puttyden 25561 e baglaninca sunucudaki bir cesit shelle baglaniyoruz, shell zaten konsola bagli ve tekl yaptigi bize konsolda neler dondugunu gostermek ve komutlarimizi iletmek. Yani sunucuya bi cesit shell atmaliyiz. Acaba hani biz sunucuya veri gonderiyoruz ya, sunucu bunlari kaydediyo ya (misal, item ali,nca adin.dat dosyasina kaydediyo. Sen envanterini bi sekilde degistiriyosun ve adin.dat dosyasina tehdit koyuyoruz. sw de adminlik ver ya da oyunu bozarim gibisinden tehditler. Adam nerden mi bakacak o doyaya? Solersiniz bak diye :D ) Diyorum ki shelli bu sekilde upload etsek, onu calistirsak (bu konuda fikrim yok) olmaz mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.