Oyun Serveri

aviene9

Üye
8 Ocak 2017
240
0
?
VPS ile bir oyun sunucusu açabilirsin , vds için bu geçerli mi bilmiyorum. Sunucuya sadece arkadaşlarınla giriş yapıcaksan hamacahi üzerinden oynamanızı tavsiye ederim.Site üzerinden aldığın ucuz server galiba, çok online olacak bir server kurmak istiyorsan daha büyük bütçeler harcamalısın.

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Vice city multiplayer ?

Evet .

VPS ile bir oyun sunucusu açabilirsin , vds için bu geçerli mi bilmiyorum. Sunucuya sadece arkadaşlarınla giriş yapıcaksan hamacahi üzerinden oynamanızı tavsiye ederim.Site üzerinden aldığın ucuz server galiba, çok online olacak bir server kurmak istiyorsan daha büyük bütçeler harcamalısın.

Diğer Türk Serverinin Kurucusu ile eskiden Ortaktık Onunla birlikte yine 8-9 Lira gibi fiyatlara almıştık bu siteden almış olması lazım zaten

Vay canına. dostum kurunca haber verirmisin bende geleyim. Gözümde canlanır koskoca mazi :trl

Allah korusun kardeşim Başlayınca bırakılmıyor Toplama bilgisayarım var steamda gta 5 falan Gidip vice city oynuyorum steamda 700 küsür oynama saati olmuş :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.