Oyun sitesinden kullanıcı şifresi çalma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Merhaba sevgili hack üstadlarım. Ben bu hack işlerinden anlamam. Çok uğraştım ama beceremedim. Ama şimdi benim bir oyundan kullanıcıları hacklemem lazım. Sitenin adı erepublik.com . Bir kaç yabancı kullanıcı hackleyip eRep. yönetimine darbe vurmak istiyorum maddi açıdan :) Ama ne programını kullanacağımı, ne yapacağımı, nasıl yapacağımı bilemiyorum. Bu konu da bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Yardım eden yok mu hiç sevgili abilerim. Bunun için deneme yanılma yöntemi diyorlar. Tavsiye edebileceğiniz bir program var mıdır?

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
FOrumda boyle konular acmak Yasak dır forumu okursan o söylediğin herseye ulaşman mümkün ancak belli bir bilgisayar kullanma seviyenin olması gerek gerçi hepsi videolu resimli anlatımlı yapabilirsin araşdır forumu

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Abicim 2 saattir durmadan araştırıyorum ama neye bakacağımı bilemiyorum. Bir yardım etseniz bari konularını söyleseniz de ben onlara baksam.

h4cı

Katılımcı Üye
12 Eki 2009
262
0
Ordu/Ünye
kardeşim ilk önce hack programı yoktur bunu unutma pc hack için vardır en basiti ve kullanılanı turkojandır.şincik sen oyun kullanıcılarını site üzerinden mi? bilgisayarları üzerinden mi hackleyeceksin söyle ona göre yol göstereyim

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0

abi video linkinin olduğu siteye erişilmiyor.

kardeşim ilk önce hack programı yoktur bunu unutma pc hack için vardır en basiti ve kullanılanı turkojandır.şincik sen oyun kullanıcılarını site üzerinden mi? bilgisayarları üzerinden mi hackleyeceksin söyle ona göre yol göstereyim

h4cı abim, bilmiyorum nasıl hackleyeceğimi. Yani en basiti ve benim gibi çaylağın yapabileceği nedir. Bugün çok büyük bir wordlist listesi indirdim. Eğer ki bu şifre bulucu gibi programlar olura iyi olur sanırsam. Yine de sen iki yolu da söyle bana ya da hangisi kolaysa onu. Şimdiden sağol abi :)

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Sağolasın abicim. Ama direk site üzerinden yok mu? Benim o oyundan konuştuğumun hepsi arkadaşlarımdır. Ben tanımadığım ve özellikle Türk'e düşman olan oyuncuları hacklemek istiyorum.

Legionary

Uzman üye
28 Ağu 2009
1,025
0
sosyal mühendislik kullancaksın o zaman mesela metin 2 oynuyosun bi tane yan char açcaksın multihack 7.5 msnden atılır bedava yazcaksın dupe özelliği aktif + basarken yakmama aktif diye mesaj yazcaksın sana 1-2 yane pm gelir zaten ondan sonra msnden iletişime geç bi siteye upload et serverla birleştir multihack 4.5 i 7.5 sansın karşıdaki açınca girersin bilgisayarına herşeyi yaparsın

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
:) Oradaki oyuncular yemez çok hack olayları olduğu için. (ensesi kalınlar:D) Deneme yanılma yöntemi ile yapabileceğimiz bir şey yok mu? 10 tane gavurun yüksek bütçeli şirketini patlatıp bizim savunma bakanlığına atsam yeter oyunda :)

EDİT: bu arada Legionary abi çok sağol. Prorat'ı kurdum arkadaşın bilgisayarına girdim. Kayıtlı bütün MSNlerini çaldım :D

Son düzenleme:

Legionary

Uzman üye
28 Ağu 2009
1,025
0
o zaman gitcen bi int. kafeye deep freeze i kaldırcan sonra keyloggerı kurcan :D olay bu deep freeze kaldırmayı imzamdaki linkten bak

bjkaan

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Onu yaptım zaten önceden :D Bizim okuldaki 2 bilgisayara Keylogger kurdum Deep Freezeyi kaldırıp :) Ama benim uzaktaki bir kişinin şifresini adama bir şeyler yedirmeden almam lazım :) Acaba böyle bir prog. var mıdır ?

STORM[34]

Katılımcı Üye
28 Ara 2009
434
0
istanbul
Merhaba sevgili hack üstadlarım. Ben bu hack işlerinden anlamam. Çok uğraştım ama beceremedim. Ama şimdi benim bir oyundan kullanıcıları hacklemem lazım. Sitenin adı erepublik.com . Bir kaç yabancı kullanıcı hackleyip eRep. yönetimine darbe vurmak istiyorum maddi açıdan :) Ama ne programını kullanacağımı, ne yapacağımı, nasıl yapacağımı bilemiyorum. Bu konu da bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.[/quot
öncelıkle hoşgeldin ama forum kurallarını okuyunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.