Oyun Tasarım ve Geliştirme Kulübü Olarak Duyurumuz Var

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
Herkese merhabalar dostlarım öncelikle iyi akşamlar dilerim nasılsınız ? umarım iyisinizdir. sizlerin bir kaç dakikasını çalıcağım umarım hor görmezsiniz teşekkür ederim konuya geçiyorum ;

Oyun Tasarım ve Geliştirme Kulübü olarak oyun yapımlarına başlıyacağımızı söylemek istiyorum. ve ilk oyunumuzu sizlerin istek ve önerilerine göre yapmayı uygun gördük. sizce ilk oyunumuz nasıl olsun yada bir oyunda olmasını istediğiniz özellikler nedir fps tarzında yapıcağımız için fps oyunlarına göre istek ve düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Silahların genel güçlerini avantajlarını vs. görebileceğimiz bir ekran olması olabilir.

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
Silahların genel güçlerini avantajlarını vs. görebileceğimiz bir ekran olması olabilir.

Teşekkür ederim önerin için. listeye eklendi :)

Sağlam bir hack. koruması

Bu konuda büyük çalışmalar yapıcağız emin olabilirsin. hilelere elimizden geldiği kadar izin vermiyiceğiz.

FPS yapıcaksanız Vuruş hissini iyi ayarlayın vuruş hissi önemlidir

Öneri isteğin listeye eklendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Bu aralar battle royale oyunları çok oynanıyor.Sadece Türk'lere özgün (Zula gibi) bir battle royale yaparsanız tutabilir.Arkadaşın dediği gibi vuruş hissi önemlidir.
İyi Günler.Başarılı olmanız dileğiyle.

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
Bu aralar battle royale oyunları çok oynanıyor.Sadece Türk'lere özgün (Zula gibi) bir battle royale yaparsanız tutabilir.Arkadaşın dediği gibi vuruş hissi önemlidir.
İyi Günler.Başarılı olmanız dileğiyle.

Battle royal için ayrı planlarım var hocam. Ama emin olun güzel bir başarılı oyun yapabiliriz sürpriz olabilir diyelim sadece

BLUEWHALE

Üye
1 Mar 2019
179
0
Ƭ☪
Gerçekten merak ediyorum nasıl bir oyun olacak.
Sizin gibiler oldukça bu forumda hayat bitmez.
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
Öncelikle Şunları söylemeliyimki oyunumuz fps tarzı olucak orası kesindir. Rekabetçi , deathmatch ve birkaç mod daha ekliyeceğim onları hazırlıyorum. battle royal normale göre biraz farklı olucak gerekirse evet bütçemizi dahi zorluyacağız hile koruma konusunda hiçbir sıkıntı olmasın diyede gerekli önlemleri alıcağız emin olabilirsiniz.

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Bence Rütbe Sistemi Olmalı Olursada İyi Olmalı, Hikayesi İyi Olmalı Sadece Sürükleyici Değil Bilgide Verilmeli, Silah Güçleri İyi Ayarlanıp Gerçeğe Yakın Bir Şekilde Olmalı Ve Oyunun Adıda Bir TÜRK Oyununa Yakışır Olmalı

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Yapacagimiz oyunda ki analoglar tamamen his ile olsun misal silah sektiginde mause ile oyle kontrol yapmali ki gercek silah kullaniyor gibi olmali ;))

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,401
Merakla bekliyorum oyunun çıkmasını birde ne tür oyun olacak bilmiyorum ama eğer açık dünya tarzı bir oyun olursa serbest gezme olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.