Oyun Tavsite Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Mrb arkadaşlar

Ben oyun arıyorum yalnız grafigi düşük lazım

Örnek olarak Max payne 2 veya gts san andreas GRAFIGI kalitesinde ,

Güzel fps veya rpg tavsiyeleriniz varmı ?

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
Mount&Blade Warband bu oyun çok güzel hemde orjinal türkçe netten bakabilirsin sadece 800 mhz BMW M3 Challenge bu oyunda çok güzel yarış oyunu net torrent bul tek link indir senin pc bunları kaldırır eger kasarsa oyun çözünürlügünü düşür

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0

Dostum medal of honor baktım güzelmiş bulup indircem bunu önerin için tşkler :)

Mount&Blade Warband bu oyun çok güzel hemde orjinal türkçe netten bakabilirsin sadece 800 mhz BMW M3 Challenge bu oyunda çok güzel yarış oyunu net torrent bul tek link indir senin pc bunları kaldırır eger kasarsa oyun çözünürlügünü düşür

Warband kaldırmıyor bilgisayarım fakat bmw m3 indiricem onuda listeye ekledim tşkler :)

mkz

Üye
13 Ara 2010
55
0
Donanım özelligini yazarsan daha iyi yardımcı olabilireim...!
ama yinede crsisi tr olarak oyna eglenceli bi oyun...!

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
Counter Strike 1.6 indir :D

Ciddi olamazsın :D

ArmyMen RTS Boyutu Küçük Güzel Bir Oyun.

Emegin için tşkler ;)

Donanım özelligini yazarsan daha iyi yardımcı olabilireim...!
ama yinede crsisi tr olarak oyna eglenceli bi oyun...!

Bahsettigim grafik tarzındaki oyunları rahatlıkla kaldırıyor arkadaşım

Yinede soylıyım 512 ram 216 ekran kartı fakat cod2 yi sistemin rahat

kaldırması lazımken cok fena kasıyor o yuzden oyunlardaki istedigim grafigi yazdım :)

rpg olarak sonsuz macera var o baya güzel

Dostum online oyun istememiştim fakat ilginç görünüyo bunu sistem kaldırırsa bir deniyecem tşkler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.