Oyun Tavsiyesi / Online

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
Windows 7 64 Bit Professional VL
İşlemci:penitum(R) Dual-Core 2.93GHz
Bellek:4096MB RAM
DirectX 12
Ekran kartı: ATI RADEON 4350
2297MB XX 1440X900(32BİT-60HZ)

Online ve çok oynanan güzel oyun tavsiyelerinize açığım
ücretsiz olursa sevinirim

Son düzenleme:

izX

Üye
20 Ağu 2017
65
0
Yerin Dibi
Azıcık konuyu hortlattim ama neyse oyun olarak S.k.i.l.l special force 2 diye oyun var steamda falan beleş onu kesinlikle öneririm ayrıca oyuna girdiğinde 30.000 oyun parası veriyor oyunun en pahalı tüfeğini bile alabiliyor :)

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
mta server söylersen gelebilirim :) 6 yıldır oynuyorum scripteirm
İmzandaki gifi
Azıcık konuyu hortlattim ama neyse oyun olarak S.k.i.l.l special force 2 diye oyun var steamda falan beleş onu kesinlikle öneririm ayrıca oyuna girdiğinde 30.000 oyun parası veriyor oyunun en pahalı tüfeğini bile alabiliyor :)

sende imzandaki fotoğrafı kaldırda yöneticiler yorulmasın dostlarım.

kralfelix

Üye
19 Ağu 2017
155
0
-
ücretsiz istiyosan league of legends var shaiya var cs:go indirime girdiği zaman alabilirsin oda çok hoş aslında daha çok ne tarz istediğine bağlı fps mi ? rpg mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.