Oyun Videosu Hakkında Problem

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Herkese merhaba tomb raider the last revelation:son vahiy 1999 oyunu türkçe yamasını indirdim

oyunu oynamak için xp kurdum ve oyunu kurdum türkçe yamayıda yaptım fakat oyunun videosunu çekmek istedim frapsı kullandım d3dgear hemen hemen bir kaç video kayıt programını denedim

oyunu fraps kaydediyor fakat oyun içindeyken oynanış şeklini kaydediyor oyun hikaye moduna geçtiği

zaman kayıt almıyor benim içinde en önemli kısmı oyunun hikaye modu.

bunun gibi [ame]https://www.youtube.com/watch?v=ChuPLa77Nfc[/ame]

ama kayıt alamıyorum hikaye modunu kayıt almam için ne yapmam gerekiyor o kadar uğraştım xp kurdum w7 den vazgeçtim bu oyun için video alabilirmiyim acaba varmı bildiğiniz program vs tavsiye

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 May 2013
88
0
N/A
başka program kullanmayı dene tavsiyem obs veya bandicam full sürümü kullanmandır gerekli ayarları yaptıgında fraps ın yorduğu kadar işlemciyi yormaz hem boyut olarak encoding yani sıkıştırılmıs halde kayıt verir ( ayarlar çok önemli )

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
başka program kullanmayı dene tavsiyem obs veya bandicam full sürümü kullanmandır gerekli ayarları yaptıgında fraps ın yorduğu kadar işlemciyi yormaz hem boyut olarak encoding yani sıkıştırılmıs halde kayıt verir ( ayarlar çok önemli )

bandicamı denedim obs yi denemedim şimdi bakacam

bandicamda ekran videosu alırken sol tarafta ekran küçülüyor olarak gösteriyor videoyu tam ekran olmuyor oyun tam ekran ama kayıt aldıktan sonra videoda ekranın sadece sol bölümünde küçülmüş vaziyet olarak oynatıyor.

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Merhabalar fraps masaüstü ekran kaydetmeyi desteklemiyor. Dolayısıyla oyun içindeki hikaye modu kesitlerini de kaydetmeyecektir. Tavsiyem bandicam kullanmanız. Tam ekran sorunu yaşıyorsanız oyunun çözünürlüğüne el atın. Mümkünse tam ekran oynamayın ki bandicam tam ekran yakalayabilsin. Kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.