Oyun yapımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceza12361

Yeni üye
18 Tem 2012
34
0
Arkadaşlar basit veritabanlı(online) bir oyun yapmak istiyorum mesela gladiatus transformice sanalika vbye benzicek baştan söylüyüm öyle co kiyi bilmen gerekir filan
demeyin öğüt vermeyin yani yapabilecehim link verirseniz sevinirm

Şimdiden Teşekkürler

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Senin basit dediğin pro.larda yazılan kod uzunluğunu biliyormusun?
Öyle basit olsa sence binlerce kullanıcısı olurmu?
Bu kodları yazabilmek için yıllarını vermelisin.
Veririm diyorsan bir kitapcıya git, C++ JAVA Visual studio Oracle veya seçeceğin başka bir dilin öğrenim kitabını alarak başlamalısın.
Ayrıca tek başına allediceksen, en azından Photoshop ya da 3D oyun tasarımı içinse 3dmax öğrenmelisin.
Ömrünü bu işe vermen lazım...

ceza12361

Yeni üye
18 Tem 2012
34
0
se-zer kardeş bana tek o oyun ypama linki lazım bne ypamıcam zaten arkadaşlarım dayım amcam var dayımla amca bilgisiyar mühendisi yazılım filan işleriyle uraşlıyo kodlama ypaıyo bana link lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.