Oyun yapmak [Başlamadan önce okuyun]

ReL0aD

Üye
1 Şub 2012
158
0
Hack WorLd
Ayrıca bir ekip kuruyorum bu işe yetenekli arkadaşları yeni projemde yer alıcaklardır..

Artık türk bireyininde ne kadar yetenekli olduğunu göstermenin sırası geldi diye düşünüyorum elimden geldiğince paylaşımlara durmadan devam..

Kardeşim Ben De Ekibe Katılmak İstiyorum Daha Önce Programlama Dilleri İle Alakam Oldugu İçin Cabuk Çözerim Gibi :D Alırsan Özelden Msn'ni Yollarmısn Artık Türkde Bişiler yapmalı değilmi :D

Rafine

Üye
6 Şub 2012
75
0
Ya hocam daha doğrusu siz yapın ne yaparsanız yapın desteklemeye hazırız her konuda ya

pain01

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
kardeş bende aslında bayagı zamandır bir oyun kurmak istiorum fakat alt yapım yok.. ve bunun icin ne gerekiyorsa yapmaya hazirim.. ders konusunda dersi nasıl anlatıyorsunuz veyahut link varsa elinizde bana yollarmisiniz acaba....?? şimdi,den cok teşekkurler..

cengizsertel

Yeni üye
14 Nis 2012
4
0
1
Genelde bende internet üzerinden flash oyunları oynamayı çok seviyorum. Güzel siteler var içerisinde yüzlerce oyun barındıran. Boşu boşuna oyun satın almaya bunun için para harcamaya gerek yok aslında. Tabi yine bilgisayar üzerindeki bir oyun kadar iyi olmuyor ama yinede eğlenceli. Bu tarz oyunları barındıran bir site biliyorum paylaşmak istedim Oyun Merkezim Bedava Oyun Sitesi Ben10, Barbie, Benten, Barby Ücretsiz Oyunlar. da bir çok oyunu ben ve çocuğum severek oynuyoruz.

tayfun601

Üye
26 May 2012
73
0
slm kardeş teşekkürler ama bi sorum olucak bu oyun yapımı ile ilgili nerden bulurum bu programların full sürümünü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.