Oyuna para vermek

alihanmeric

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0
Arkadaşlar merhaba oyuna yaklaşık 100 tl yatırdım daha önceden de 140 yatırmıştım sizce bu iyi bişey mi bidaha yatırmak istemiyorum ama başka bi eğlencem de yok önerileriniz nedir..

AlgosLeon

Üye
5 Mar 2016
144
0
Uzun vadeli oyunlara verilmesi bence gayet mantıklı gidip bi pvp servera yatırırsın kapanır boşa gider ama bi cs go da skin fln alırsın değer yani bence :)

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Eğer paran varsa yatırıp erkenden kendini geliştirip oyunun zevkini çıkarabilirsin, fakat paran yoksa bu iş zaman alıyor. Yani bu demektirki Vakit nakittir. Nakitin varsa vakitten kazanırsın yok eğer Vaktim bol diyosan para harcama oyuna yavaş yavaş zamanını harcayarak oyna derim. Ama şunu unutma vakit her şeyden daha önemlidir

!RéM

Katılımcı Üye
19 Haz 2009
334
0
Bence bana görede para verilmeli ama arkadaşında dediği gibi oyun var oyun var şimdi RPG oyununa (shaiya) bende tonla para serdim ama bi kalıcılığı var bi emeğin bi devamlılığın var ama zamanında gidip fps oyunlarada paralar yatırdık (pointblank wolfteam vsvs.) hepsi geçti gitti süreli şeylerdi..Kısacası deyiyorsa kesinlikle yatırmak normal geliyor bana

canyil97

Üye
21 Haz 2015
81
0
Tek para yatırıp aldığım oyun cs go , onuda küçüklüğümden beri takip ettiğim bir seri olduğundan dolayı yoksa diğer tüm oyunların verdiği heyecan en fazla bir kaç ay, gerek yok.

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
Csgo için yaklaşık 300 lira yatırdım sonra oradan karambit çıktı onuda bet'e bastım şuan 4 karambit 2 kelebek bir pala bıçağı var iyi forumlar

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
şimdi gellelim en önemli konuya
oyuna ne kadar değer veriyorsun oyunla ne kadar ilgileniorsun
kendimden örnek veriyim iyi bir steam grubum var ve çeşit çeşit oyunlar oynuyoruz
gta5-h1z1-csgo-nidgohh-speedrunners-payday2 gibi bir sürü oyun oynuyoruz bu oyunların tamamı ücreetli satın alınan oyunlar ve bunlara ödeme yparken tek diikkat ettiğim arkadaşlarımla eğlenip eğlenemiyecek olmam eğer yatırımların kalıcıysa
wolfteam gibi yatırıp 30 gün sonra tekrar yatırman gerekiyorsa bence bir anlamı yok
PERMANENT olanlar candır gerisi para tuzağı

BannerLord

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
294
0
Valhalla
Ben de çok yatırdım her seferinde bu oyunu bırakmam diyip yatırdım hepte oyunu bırakınca içimde kaldı hep kötü bi his en son cs go da yatırayım dedim çok yatırdım en son ban yedim ve kaldı o da tavsiye et yatırmayın :D

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Metin 2 pvp kurdum 1 ay biriktirdim 60 tl ye kurdum sonra hiç hayal ettgim gibi olmadı tek başına ejder atıp kesiyordum ;) çok üzüldüm sonra. Wolfteama da 30 - 40 tl yatırdım 2 çizgi arka kismi siyah plana kadar oyanadim bıraktım s2 son silah oyandım onuda bıraktım hemen hemen her oyunu oynadım ve bıraktım. Yatır ama çok yatırma oyunu burakinca çok koyuyor ;)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Metin 2 pvp kurdum 1 ay biriktirdim 60 tl ye kurdum sonra hiç hayal ettgim gibi olmadı tek başına ejder atıp kesiyordum ;) çok üzüldüm sonra. Wolfteama da 30 - 40 tl yatırdım 2 çizgi arka kismi siyah plana kadar oyanadim bıraktım s2 son silah oyandım onuda bıraktım hemen hemen her oyunu oynadım ve bıraktım. Yatır ama çok yatırma oyunu burakinca çok koyuyor ;)

Ben 20 TL'ye VPS alıp 3 oyun kurdum (Metin2-CS1.6-CS:GO) sen sadece bir Metin2'ye o kadar para mı verdin? Ben olsam ben de üzülürdüm :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.