Oyuncu kulaklığı hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Axoy61

Yeni üye
14 Şub 2012
47
0
arkadaşlar FPS oyun oynuyorum point blank bana çok iyi ses kAsabilecek kulaklık lazım incelemelerim sonucu 4 tane kulaklık arasında kaldım sizce hangisi daha kaliteli ve iyi veya başka hangi kulaklık önerirsiniz cevaplarınızı bekliyorum

PLANTRONICS Gamecom 777 Gaming Kulaklık 7.1 Usb PLANTRONICS - PLANTRONICS Gamecom 777 Gaming Kulaklık 7.1 Usb - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Ozone Gaming OXID USB Advanced Kulaklık Ozone Gaming OXID USB Advanced Kulaklık - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Logitech Gaming Headset G330 981-000177 Logitech Gaming Headset G330 981-000177 - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Kulaklık Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Kulaklık - Bilgisayar - Hepsiburada.com

lütfen cevap verin ve yardım edin şimdiden teşekkürler

Axoy61

Yeni üye
14 Şub 2012
47
0
PLANTRONICS Gamecom 777 Gaming Kulaklık 7.1 Usb benimde gönlümden bu geçior ama tek aklıma takılan software özelliği olmaması sizce sorun olrmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.