Oyunda Ekranda Takılmalar (Donma Yok)

CraweLa

Yeni üye
26 Mar 2018
46
0
Arkadaşlar teknobiyotikte ki 1499tl lik sistemi (şuan 1900tl) letgodan 2.el aldım raft'ı kurdum hemen oynadım son modlarda hiç sorun yok mükemmel ama dün arma 2 ve dying light kurdum (dying light crack arma 2 steamden) neyse arma 2 de aşağıda ki videolar gibi ekranda oyunun görselleri gidip geliyor yani gram kasma yok hiç bir sorun yok ama oyunda böyle mapta bozulmalar oluyor dying light'dada ekrana böyle renkli ışıklar geliyor ama ekran kartıyla alakalı degil sanki oyunun kendi moduymuş gibi oluyor yani ışıklar böyle oyuna aitmiş gibi sizce bunun nedeni nedir bazı oyunlarda yapıyor bazılarında yapmıyor monitor biraz eski dvi kullanıyorum çıkış olarak kabloyuda satıcıdan aldım? Şimdiden teşekkürler :)

Videolar;
VID 25651231 231441 890 - Sendvid
VID 25650220 194357 756 - Sendvid
https://streamable.com/eis0k

CraweLa

Yeni üye
26 Mar 2018
46
0
Ekran kartı driverlarınızı güncellemeyi deneyiniz.?
Bu Konum Size Yardımcı Olucaktır.
TIKLAYINIZ

maalesef olabiliyor bizzat zamanında scarface oyununda bu tarz hataya maruz kalmıştım

diğer yandan hz Frekans olayıyla ilgili olabilir

Yok hocam orjinal siteden indirdim kurdum driver boosterla denedim yok arkadaş yok dx11 oyun bende dx12 kurulu sizce bundan yapar mı?

hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz

Windows 10 64 Bit.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CraweLa

Yeni üye
26 Mar 2018
46
0
Herşeyi yazılımsal olarak aramamak lazım.Donanımsal bir sorun olabilir.Yazılımsal olmadığından emin olunca servise vermeniz çok iyi olur.

Hocam donanımsalda olsa tüm oyunlarda yapar bazılarında oluyor bazılarında olmuyor? Sizce donanımda bunun imkanı varmıdır? Yüksek grafikli gta 5 de yapmıyor ama mesela arma 2 de yapıyor?

Akif Mahmut

Yeni üye
26 Nis 2016
12
0
Ötüken
Oyunda Optimizasyon Sıkıntısı Varsa Yüksek Fps Düşüşleri Olur Sizin Tabirinizle Kasma,Donma Mümkün Oldugunca Donanımınızı Temiz Tutup Termal Macununuzu Sürün Ve Stabil Bir Sistemle Kurun.:) İyi Forumlar

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Kardeş korkarımki hacklenmişsin galiba
şaka şaka
sorunun ekran kartı driverının güncel olmamasından kaynaklanıyor.
eğer drvierları güncellersen sorun oratadan kalkacaktır.
DriverBooster programını kullan.
bide bütün hepisin güncelle

CraweLa

Yeni üye
26 Mar 2018
46
0
Kardeş korkarımki hacklenmişsin galiba
şaka şaka
sorunun ekran kartı driverının güncel olmamasından kaynaklanıyor.
eğer drvierları güncellersen sorun oratadan kalkacaktır.
DriverBooster programını kullan.
bide bütün hepisin güncelle

Hepsi güncel zaten hocam?

'Gandalf hocamın dediği gibi kırılma varsa, VSync'yi açın.

Hocam monitor eski sizce o özellik varmıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.