Oyunda ip ban yedim giremiyorum.

kayserili subay

Yeni üye
6 Ağu 2019
45
0
hollanda
herzaman online gerçek insanlarla oynadığım bi oyun var cs 1.6 nın half life oyununu oynuyorum bitane online server da nedenini bilmiyorum hergün girip oynuyodum ip ban atmışlar modem kapatıp açsam dahi oyuna hiç bi şekilde giriş yapılmıyor galiba ip ban atmışlar cs 1.6 yı tamamen sildim farklı başka yerden tekrar indirip kurdum ama half life da yine oyun serverina giriş yapamadım bu şekilde bi sürü farklı siteden sildiğim oyunu tekrar yükledim yine aynı anca format atılırsa sorun çözülür ama formatta çok zahmetli oluyor ayrıca paramda olmadığı için formata gerek olmadan ip ban yediğim servera nasıl girebilirim bi çözüm söleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

kayserili subay

Yeni üye
6 Ağu 2019
45
0
hollanda
vpn kur diyolarda vpn pek işe yaramıyo zaten ülkemizde vpn lerin çoğu yasaklanmış ayrıca vpn dediğin çocuk işi seni gizlediğini sanıyon ip değiştiğini sanıyosun ama yanılıyosun ip değiştiği falan yok benimkisi vpn lik iş değil zaten online oynadığım half life server da ban atmışlar nasıl bir ban sa ip ban mı diyolar ne diyolar tam anlamıyomda hiç bi şekilde giremiyom you have been banned mi bişeyler bişeyler diyor kaç tane farklı siteden oyunu yükledimde yine aynı tamamen sildim oyunu bida yükledim farklı sitelerden ama hep aynı girilmiyor birde teamwiever ver bilgisayarına girip hallediyim diyolar oda güvenilir olmuyor daha önce kaç kişiye teamviever verdim de bilgisayarıma virüs yerleştirdi pc çöktü güvenilir biri bulmak zor

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
vpn kur diyolarda vpn pek işe yaramıyo zaten ülkemizde vpn lerin çoğu yasaklanmış ayrıca vpn dediğin çocuk işi seni gizlediğini sanıyon ip değiştiğini sanıyosun ama yanılıyosun ip değiştiği falan yok benimkisi vpn lik iş değil zaten online oynadığım half life server da ban atmışlar nasıl bir ban sa ip ban mı diyolar ne diyolar tam anlamıyomda hiç bi şekilde giremiyom you have been banned mi bişeyler bişeyler diyor kaç tane farklı siteden oyunu yükledimde yine aynı tamamen sildim oyunu bida yükledim farklı sitelerden ama hep aynı girilmiyor birde teamwiever ver bilgisayarına girip hallediyim diyolar oda güvenilir olmuyor daha önce kaç kişiye teamviever verdim de bilgisayarıma virüs yerleştirdi pc çöktü güvenilir biri bulmak zor

IP ban ise VPN işe yarar. Ayrıca bir çok VPN servise erişibilirsiniz. Ve ya harddisk banları gibi çeşitli aygıtların numaralarına ban atma sistemleri mevcut.

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Merhaba, betternet vpn kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Diğer arkadaşlarımın dedikleri yöntemlerde doğru. Sorun şu ki vpn kullanıp tekrar ban yiyen hesap ile girmeye çalıştığınız zaman değiştirdiğiniz ip'de ban yiyecektir. Vpn kullanmak istemiyorsanız modemin fişini çekiniz, 15 saniye sonra takınız. Böylece ip adresiniz değişecek. İp değiştikten sonra ban yediğiniz nick ile oyuna girmeyiniz.

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
ben en iyisi format attırıyımda para yok sorun orda işte parasız format atacak varmı bana ankarada yaşıyorum para olsa format attıracamda param yok işsiz olduğum için bi seferliğine bedava format atmak istiyen varsa dm gelsin adres veriyim gerçekten buna ihtiyacım var dediğim gibi herzaman severek oynadığım oyun serverina giremiyorum bu beni delirtiyor yaaa en sevdiğim bölüm üstelik

Format atacak bir durum söz konusu değil.

Merhaba, betternet vpn kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Diğer arkadaşlarımın dedikleri yöntemlerde doğru. Sorun şu ki vpn kullanıp tekrar ban yiyen hesap ile girmeye çalıştığınız zaman değiştirdiğiniz ip'de ban yiyecektir. Vpn kullanmak istemiyorsanız modemin fişini çekiniz, 15 saniye sonra takınız. Böylece ip adresiniz değişecek. İp değiştikten sonra ban yediğiniz nick ile oyuna girmeyiniz.

Yinede format atmak isterseniz kendinizde atabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/windows/1520234-format-atma-win7-8-8-1-10-ve-diger-surumler.html

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iW-yWoh3Lnw[/ame]​

kayserili subay

Yeni üye
6 Ağu 2019
45
0
hollanda
iyi güzel diyonda modemi kapat 10 saniye 15 saniye bekle geri aç diyonda onu çok denedim olmuyor adamlar normal ban atmamış ip ban atmış galiba ne tür ban attılar tam bilmiyom ama iş formatta bitiyor oda zahmetli iş olduğu için tercih etmiyom vpn kur diyonuzda vpn pek işe yaramıyor denedim daha önce zararını çok gördüm hem pc yi kasıyor hemde ip gizlediğini değiştirdiğini sanıyosun ama değişmiyor vpn lerin çoğu ülkede yasaklanmış vpn bence gereksiz çünkü vpn kursan dahi polis her türlü buluyor bizim bi arkadaş vardı hacker işlerine çok meraklıydı bilişim suçu işlemiş birde sürekli vpn kullanıyodu olay savcılığa falan intikal etmiş buda baya bi korktuydu vpn falan kullanıyodu ama polis hemen evini buldu sonrasını sölemiyom bile

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın kayserili subay

Oyun içerisinde hesabınız doğrudan isim ban yöntemiyle banlanmış. İp değişikliği yapsanız dahi hesabınız yeniden banlanacak yeni ip adresiniz ile giriş yapamayacaksınız. Oyun yoneticileri isim banınızı yada hesap banınızı kaldırmadığı sürece oyuna giriş şansınız bulunmamaktadır.

İyi Forumlar

Son düzenleme:

mozler6776

Yeni üye
15 Tem 2019
30
0

Direkt hesabı banlamışlar sanırım. VPN'li girmiyorsa, hesaba ban atmışlar.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Hocam psiphon 3 adlı vpn programı bulunmaktadır kullanırsanız en hızlı ülkeyi seçersiniz program size yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.