Oyunda Kasma

24 Şub 2014
59
0
ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM BEYLER SORUNUMU DİLE GETİRİYİM

BEN YOUTUBEDE ŞARKI DİNLERKEN MESELA BAŞKA Bİ SEKME AÇINCA ŞARKIDA KESİKLİK OLUYOR YANİ BİLGİSAYARIM ÇOK KASIYOR MESELA METİN2 OYNARKEN ŞARKI AÇINCA ÇOK SES KESİLİYO 1080P HD VİDEO İZLEYEMİYORUM SORUNUM NEDEN OLABİLİR ??:RpS_sad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Aleyküm selam. Denetim Masası'nda Sistem ve Güvenlik'e girip Windows Update'yi yani Windows Güncelleştirme'yi çalıştırıp güncellemelerin hepsini yapın. Ayrıca bilgisayara virüs taraması da yapın.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Öncelikle forumda büyük harfle yazı yazmak yasaktır.Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Sorununuza gelince:
Ekran kartı driverlarınızı IObit Driver Booster ile güncelleyin.Serialleri açtığım konuda mevcuttur.
Gereksiz programları görev yöneticisinden kaldırın.
Bilgisayar>Sağ tık>Özellikler>Sol menüden gelişmiş sistem ayarları>Performans başlığı altındaki Ayarlar butonu>En iyi performans için ayarlar>Uygula>Tamam>Kapat.

Bu adımları izleyerek kişiselleştirilmiş temayı kapatın.Açmak için yine aynısını izleyin ancak bu sefer En iyi görünüm için olanı işaretleyin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.