Oyundan oyuncu kimliği bulma

DMRHAN

Yeni üye
21 Nis 2020
21
1
MERHABA:)
Ben

Geçenlerde başıma gelen bir olayı size anlatmak istiyorum.
Mobil bir oyunda (.) adlı bir adamla tartıştım,adamda şanstan emniyet amiri çıktı😅
Dediki;seni bulup cezalandırcağım.
Ama elinde benim hiçbir bilgim yok.
Sadece oyun nicki var,
Bu adam bana blöf mü yaptı? Yoksa gerçekten bulabilirmi?

Hepinize teşekkür ederim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merhaba,

muhtemelen yalan söylüyordur. Engelleyin, baktınız devam ediyor hakkında şikayetçi olabilirsiniz.

DMRHAN

Yeni üye
21 Nis 2020
21
1
Ama bu arada adam gerçekten emniyet amiriymiş terörle mücadele dalında diğer oyuncularda söyledi,hemde normal bir oyuncudan daha fazla para yatırmış oyuna🙃
Zaten beni oyunda bulmasında sıkıntı değil,gerçekte bulacakmış sözde.

Son düzenleme:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,443
33
1,518
K E R K Ü K
Ama bu arada adam gerçekten emniyet amiriymiş terörle mücadele dalında diğer oyuncularda söyledi,hemde normal bir oyuncudan daha fazla para yatırmış oyuna🙃
Zaten beni oyunda bulmasında sıkıntı değil,gerçekte bulacakmış sözde.

ee bulunca napacakmış :)

hiçbirşey yapamaz, adam seni keklemiş.

ha diyelim gerçek emniyet müdürü oyunun temsilciliğine siberegmden mail atar bilgilerini ister alır götürür seni.

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
Büyük bir ihtimalle yalandır hadi yalan değil diyelim amir olsa bile hakaret ve rencide etmediğin sürece hiçbir şey yapamaz.

DMRHAN

Yeni üye
21 Nis 2020
21
1
Merak ettiğim konu beni bulunca ne yapacağı değil😂,hiçbir bilgi yok elinde anca numaramı bulmasi veya hesabımı çalması lazım bunu yapabilirmi sizce?
Hesabımı ve numaramı çalacak herhangi bir bilgide yok,sadece bir nick var o kadar😁

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Oyuna mail atması ondan cevap gelmesi tekrardan ona mail atması bir yönetici ile konuşmasi ooo çok uzun iş hele oyun Türk oyunu değilse bekleki mail atsın yardımcı olsun ayrıca bir yöneticinin 3.sahis ile bilgini paylaşmaz ciddi konu değilse ve bu uğraşmaya değmez yani sıkıntı olmaz ama saygıyi bozmamak gerekir 😊

Saeva

Üye
24 Ağu 2019
119
4
Bittin dostum, saklan, gizlen adam emniyet amiriymiş birde.

Yüksek ihtimalle korkutmaya çalışmıştır. Öyle değilse şehadet getirmeye başla. Adam donuna kadar alır! :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.