oyundayken ekranda cizgiler cikiyor

hornex

Katılımcı Üye
20 Eyl 2012
838
0
Kocaeli
4senedir kullandigim leptopta son 1aydir yasadigim sorun bana kafayi yedirticek
Oyuna girdigimde belli bi sure sonra ekranda siyah cizgiler cikip gidiyir daha sonra ekran kararip oyun kapaniyor ..
Cözümü bulun lutfen kafayi yemek uzereyik simdiden tesekkurler
Konuyu goren fikrini yazssin ltfen

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Birşeyden sonra laptoplar kendini yitiriyor.
mesela ben laptop'u alalı 3 sene oldu ilk aldığımda oyun ayarları çok yüksekde oynuyordum, aradan 1 sene geçti en düşük ayarlarda oynamaya başladım, 3. sene doldu oyunu bile kaldırmıyor, hani laptop bir şeyden sonra kendini yitiriyor, beyni çöküyor zayıflıyor.
Bunun için tasarlandı bu laptoplar, derdine derman bulamayız.
Ne kadar program versekde hiç biiri olmucak.
Ekran kartını falan yenilemen şart, değişiklik yapman gerek.
Yada bir oyun bilgisayarı topla...

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
Cihazi bir temizlemeni öneriririm dostlar tabiki donanimlarin ömrü olacak laptopta birazdaha çabuk yitiriyor sebebi " Bunun için tasarlandı bu laptoplar, derdine derman bulamayız. " değil
1. Laptoplar fazla ısındığı için bi kere donanim ömrünü kısaltir
2. Standart laptoplar oyun için zaten yetersizdir siz bu laptoplarla oyun oynarak zaten haşat ediyorsunuz. makineden birde 3 sene performans vermesini bekliyorsunuz " çok komik "
3. Abi bilgisayar alırken oyun oyniyacaksan gaming makineler var canavar gibi biraz tuzlu gelir ama bunun çözümü budur, almişken iyisini almak varya oyun oynuyosan bu şekil laptop kullanmayi bilmek diye birşey var laptop kullanmayi bilmiyorsan eğer 2 sene çok yeterlidir bir laptopun ömrü :)
Bir üstad 4 senede bir laptopu değiştiririm derdi ve oyun oynamayan bir abimizdir bu 3 sene oyun oynayan biri için gayet yeterli bir süre " ölü makinayla" makinani değiştir ve gaming bi laptop al " desktop her zaman oyun için daha iyidir "

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.