Oyunlara Türkçe Dil Yaması Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
Arkadaşlar ben oyunlara çeviri yapmak istiyorum kendim. Yeterli ingilizcem var fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum açık ve anlaşılır bir şekilde yardım eder misiniz?

snakesand

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
348
0
arkadaş en basidi internetten oyununun yamasını indir çoğu oyunun farklıdır ama genellikle oyunun kurulu olduğu yerde localized bölümü vardır buraya yamayı atıp koplyala ve değiştir yaparsın ve oyun türkçe olur eğer yoksa google amcaya yaz şu oyunun yaması nasıl yapılır die ardan bakarsın kardeş kolay gelsin

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
arkadaş en basidi internetten oyununun yamasını indir çoğu oyunun farklıdır ama genellikle oyunun kurulu olduğu yerde localized bölümü vardır buraya yamayı atıp koplyala ve değiştir yaparsın ve oyun türkçe olur eğer yoksa google amcaya yaz şu oyunun yaması nasıl yapılır die ardan bakarsın kardeş kolay gelsin

Yav kardeşim illa sert konuşturcaksınız ya yardımcı olmıyacaksan gelme başlığıma kardeşim allahım yarabbim ya.

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
oyunun adını verirsen belki yardımımız dokunabilir biraz açıklaman gerekcek oyunu

Ben anlatamadım galiba belli bir oyun yok yada bir oyunu anlamadığım için istemiyorum. İngilizcem var benim istediğim bir oyuna dil yaması yapmak istiyorum. Yapıp internete vericem belirli sitelerin kaprisleri ve tripleri uğraşmamaları için.. Hemde bilgisayar adına bir bilgi ve tecrübe katmış olacağım kendime ve ingilizcemi pekiştireceğim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.