Oyunlarda donma sorunu

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
23
348
Şuna bir bakar mısınız ? Bazen oyunlarda boyle bir donma yaşıyorum videoyu aşağıdaki linke bıraktım. Başka oyunlarda da oluyor ama bu aralar daha sık olmaya başladı. Ekran kartım 3060 Eagle işlemci de i3 12. Nesil anlamıyorum neden bu oluyor yardım eder misiniz ?

selam kanka
Belirttiğin linke tıklayınca
"Bu video hazır değil
Videoyu oluşturan kişiden kaydolmasını ve önizleme için bunu sizinle tekrar paylaşmasını isteyin." hatası alıyorum düzeltirsen bir bakalım

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
23
348
Şuna bir bakar mısınız ? Bazen oyunlarda boyle bir donma yaşıyorum videoyu aşağıdaki linke bıraktım. Başka oyunlarda da oluyor ama bu aralar daha sık olmaya başladı. Ekran kartım 3060 Eagle işlemci de i3 12. Nesil anlamıyorum neden bu oluyor yardım eder misiniz ?

Bu Programı indirin kurduktan sonra test ekranından gerekli her şeyi seçip arka planda ki her şeyi kapatıp testi başlatın test sonucunu bizimle paylaşırsan hangi parçada veya bölümde sıkıntı olduğunu sana yorumlayabiliriz test sonuçlarını ekrana yazdırabilir veya ekran görüntülerini alıp atabilirsin
program tüm donanımı son dereceye kadar zorlayacağı için bilgisayarında ısınma söz konusu olabilir eğer kendi kendine kapanırsa soğutmada sıkıntı var demektir bilgin olsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.