Oyunlardan Anlayan Baksın Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trtosi

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
353
7
Adapazarı
Sa. arkadaşlar

Ben elimdeki parçalarla bi pc topladım özellikleri şunlar;

384 mb Ram
32 Mb sıradan bi ekran kartı
Celeron 434 MHz işlemci
windows XP kurulu

diğerlerini sölememe gerek yok snrm hrddisk fln

şimdi arkadaşlar bu pc yi kardeşimin odasına kurdum ama malesef hiç bi oyunu açmıyor..
açtıklarındada kasıyor.. bu pc ninn özelliklerine göre bi oyun nerden bulabilirim yada bildiğiniz bir oyun ismi varmı ?

Şimdiden Teşekkürler Yardımlarınız İçin..

trtosi

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
353
7
Adapazarı
amiga :D:D haklısında birazdaha şekill mesela GTA2 de kasma fln yok veya cs1.5 de onn gibi oyunlar ben anlamam öle oyunlardan ondan soruyorum :D
saol kardeşim

acm_hckr

Üye
23 Kas 2007
76
2
PC
kafamı buluon sen benle :D:D anakarta zaten en fazla 512 RAm takılıo o pc ye takcama benm kullandıgım 256 buna takarım bunu ona takarım :DDD
yinede saol sen bana oyun adı fln verebilirmisin?

kardeş ancak 2001'den önceki oyunları kaldırır onlar da
  • Need for Speed
  • Need for Speed II
  • Need for Speed: Hot Pursuit
  • Need for Speed: High Stakes
  • Need for Speed: Porsche Unleashed
  • Need for Speed: Motor City (Online Oyunu)
  • Need for Speed: Hot Pursuit 2
Bunlar sadece araba yarışları FIFA 2001,2000,99,98 vs oyunlar da güzel olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.