Çözüldü oyunlarım internete erişemiyor .... ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
26 Mar 2018
106
0
arkadaşlarım ve hocalarım selamlar.oyunlarım örneğin (world of tanks,crossout,gta 4) gibi oyunlarım internete erişemiyor internet limitli hatası alıyorum ve oyunlarımı güncelleyemiyorum ama (steam csgo uplay yandex browser fln) açılıyor internette.mesela ip hider pro(vpn) bile internete erişemiyor ve ip im değişmiyor.internette bununla ilgili hiçbirşey yok.bana yardımcı olursanız çok ama çok memnun olurum hemde çok.

şimdiden teşşekürler :) ve THT forumumuza saygılar ile :RpS_thumbsup:

NOT:steam üzerinden oyunlarımı açmayı denedim cs:go açılsada crossout fln açılmıyo internet erişimi olmadığı için güncellenmiyor.mesela discordumda güncellenmediği için açılmıyor acil yardım ya çok mağdurum :10:

Moderatör tarafında düzenlendi:
26 Mar 2018
106
0
arkadaşlar sorunu çözdüm çozüm yolu programların internet erişimini engelleyen bir gelen ayarı var windows firewall da kendi firewallım herşeye yeter zaten diyip firewall ı kappattım tamamen ve sorun hal oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.