Oyunlarınız Donuyorsa İçeri

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Evet arkadaslar oyunlarınız donuyorsa bu program tam sızın için . Bilgisayarınızın oyun performansını arttırmaya yarıyor . Tek yapmanız gerekn bilgisayar surumunuzu seçip go ya tıklamak ve beklemek kendı pc nızı oyunlardan daha ıyı performans almanız için geliştiricek sonunda size bir soru sorar ingilizce olarak Turkce si oyunlardan daha ıyı performans almak ıcın yenıden baslatalımmı dıye evet deyın yenıden baslatın ve oyuna gırın bu kadar iyi oyunlar ...

Uploaded with ImageShack.us

Download Adresi = https://tik.lat/Jhr3C

(program alıntıdır resim ve yazı bana ait)

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Oyunları donan kısılere yardım için ;) Ama yetkılı arkadaslar uygun gormezlerse konuyu tasıyabilirler tabi ...

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Yorumlar için teşekkurler , yardımım dokunduysa ne mutlu :)

barin

Katılımcı Üye
6 Tem 2010
252
0
Sistem ayarlarını optimize ederek oyunlarda sisteminizden en yüksek verimi almanızı sağlayan yararlı bi program. Paylaşım için teşekkürler. Alternatif program olarak Game Booster ' da kullanılabilir.

omega7

Katılımcı Üye
17 Ocak 2010
428
0
Pc donanımlarından fazla anlamıyorum fakat
Bu tür programlar hardiski yakıyormuş galiba
Böyle bir tehlikesi varmıdır
Ayrıca paylaşım için tşkler :)

Baska programlar hakkında bır sey soyleyemem ama bu programın tehlıkesı yok sadece oyunlardan ıyı performans alabılmenız ıcın ayar yapıyor :) (ama yınede tedbır ıcın 256 mb ram altı kullanmasın )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.