Ozel Çelebi lisesine gitmeliyimiyim

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Abilerim Ablalarım ben bugün bir broşür buldum Bursadaki ozel Çelebi okulları yazılım ve gıda mühendisliği ücretsiz ben yazılımı istiyorum ama iyi-orta derece bir anadolu kazanabilecek potansiyelim var teogdan ben yazılımcı olmak istediğim için gitmelimiyim bu okulda okuyan yada bilen birisi soyleyebilir mi eğitimi güzel mi ayrıca ozel meslek okumam yurt dışında okumam için nasıl bir şey olur

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Dostum ben yazılım ile ilgili bir liseye gitmiyorum fakat senin yerinde olsam giderdim ve hayallerimi sonuna kadar gerçekleştirirdim hiç kuşkun olmasın Standart bir lisede sevmediğinden dolayı derslerine konsantre olamazken bu lisede sevdiğin şeyleri öğreneceksin ve inanılmaz verim alacaksın.

Son düzenleme:

Czverf ToS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
646
0
Mars
Lise okumak için yurt dışına gitmene gerek yok üniversite için git gideceksen ondan hariç eğer puanın falan tutuyorsa git hayallerinin peşinden koş.Kimsenin kafanı karıştırmasına izin verme... :D

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Herşeyin ehline gitmek/sormak daha makbul :). Eğer yazılımcı olmak istiyorsan tabii ki de belirttiğin okullara veya daha iyisine gitmelisin. Çalışan insana herşey kolay.
İyi Forumlar.

god for give us

Uzman üye
8 Kas 2015
1,209
0
SSCB
düşüncen yanlış Meslek lisesine gidipte çok iyi yerlere gelen insanlar var herşey kafada bitiyor .Okumak isteyen heryerde okur.
Neyse hocam sizde ilgi alanınızdaki bölüme gidin bence

Meslek lisesinde max yılda 3 4 üniversite mezunu verebilir. Zaten meslek lisesine gidenler lise 2 den sonra temel dersleri görmüyor. Meslek lisesine giden biri iyi bir yeri kazanmayı baştan unutmalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.