Özel Harekat

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Bir özel harekatcıyla konuşuyorum

baba adımı yaşadığım yeri verdim direk bütün kimlik bilgilerimi attı Facebookdaki profiline girdim gercek arkadaşları var hatta özel harekatcı baktım arkadaşlarının profillerine hepsi polis okulu mezunu sizce gerçek mi ? yoksa beni kandırıyor mu kandırsa nasıl kimlik bilgilerini cıkaracak ki

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Bir özel harekatcıyla konuşuyorum

baba adımı yaşadığım yeri verdim direk bütün kimlik bilgilerimi attı Facebookdaki profiline girdim gercek arkadaşları var hatta özel harekatcı baktım arkadaşlarının profillerine hepsi polis okulu mezunu sizce gerçek mi ? yoksa beni kandırıyor mu kandırsa nasıl kimlik bilgilerini cıkaracak ki

Merhabalar,

Öncelikle kim olursa olsun kimlik bilgilerinizi vs paylaşmamanızı öneririm.
Dediğinize göre bilgilerinizin %50'sin siz vermişsiniz. Konuştuğunuz kişi az bilgisayar kabiliyeti varsa bilgilerinizi bulmuştur. Özel Harekat'çı olduğunu zannetmiyorum..

Kolay gelsin.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
maalesef mernis dosyası nette mevcut bu şekilde bulabilir tabi 18 yaşından büyüksen veya gerçekten polis ise asayişte olan bir arkadaşına söyleyip bulabilir

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
sadece ismim ve baba ismimi verdim oda zaten facebookda yazılı.

"baba adımı yaşadığım yeri verdim"

dediğim gibi eğer 18 yaşından büyüksen mernis dosyasında muhtemelen yazıyordur oradan bulmuş olabilir veya diğer ihtimal asayişten olan arkadaşına söyleyip buldurmuş olabilir

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
"baba adımı yaşadığım yeri verdim"

dediğim gibi eğer 18 yaşından büyüksen mernis dosyasında muhtemelen yazıyordur oradan bulmuş olabilir veya diğer ihtimal asayişten olan arkadaşına söyleyip buldurmuş olabilir

Özel harekatcı hatta videoda cekip attı benim ismimi de söyledi 35 36 yaşlarında adam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.