Özellikler iyi olmasına rağmen donuyor

00deepdeep00

Uzman üye
12 Ara 2015
1,941
0
116
İlluminati
Windows 8
4 GB Ram
64 Bit
4046 MB Ekran Kartı
500 GB HDD

Bu özellikler olmasına rağmen pc ufak oyunlarda bile donma yaşıyor mesela 600 Mb youtuber life oyununu oynarken 100 Mb Soccer Maneger oyunu oynarken bile donmalar yaşıyorum.. İnternet hızı https://fast.com/ da test ettim 10 mbps ama 20 dklık dizi izlerken bile çok yavaş yükleniyor 400 p den yukarı izleyemiyorum. Neden ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim :). şimdiden Teşekkür Ederim :)

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Aynı sorun bende de oluyordu yani 2 aydır açıktı neredeyse benim pc tarattım kapattım pc yi içini temizledim açtım düzelmişti yine biraz bir de arka planda çalışan uygulamalara bak onlar da çok hafıza yiyor

HeavyDaniel

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
414
0
SlagTown
aynı sorun bendede oluyordu benimki direk kasa olduğu için içi full tozdu saçım kadar vardı yani gittim temizledim bide bir hard format ile mis gibi oldu özellikler 12 gb ram 4 gb ekran kartı 1.2 tb harddisk 4.86 full amd işlemci 750 watt powersapli yani tajjaklı pc topladım ve hakkınıda veriyor suan yaptıklarımla sende yapsan sanada olabilir kasa ise tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.