özendiğim bir çalışma.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Emegine saglik dostum guzel olmus ve forumda suanda grafik tasarim bolumu cok aktif kullaniliyor benim gibi grafikle ugrasan insanlar icin sevindirici bir durum bu kategorinin aktif kullanilmasi cok guzel :)hep boyle devam eder insallah

mehmet t

Katılımcı Üye
31 Eki 2013
626
0
nereye....
aslında aklıma birşey gelse yapacağımda gelmiyor :( birde ps3 kullanıyorum elimde 6 var ama lisanslı olduğu için değiştirmiyorum.

Delkopat

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
655
0
Aşağıdan
Bir gün bende böyle güzel çalışmalar yapabilecekmiyim diye mırıldanıyordum.. İçimden bi ses n.a.h yaparsın dedi... Ve sustum :D Emeğine sağlık başarılı bir çalışma olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.