Çözüldü özenli erkek nasıl olunur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
arkadaşlar kızların artık bana bakmasını istiyorum yalnızlıktan bunaldım artık ortamlara akıcam lise 2yim hiç kız ark yok kendime baksam yakısıklıyım aslında bakmıyorum işte sorun orda :D taktik önerirmisiniz nelere dikkat etmeliyim? saç filan yapsam?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lutfi64

Yeni üye
1 Mar 2007
19
0
öncelikle kızlarla konuşabilecek kadar güvenli olduğunu varsayıyorum.
1- saç. sürekli tara tıraşlı olsun
2- eğer yaşını büyük göstermek istiyorsan hafif sakal bırak
3- parfüm sık
4- bed oy takıl ;) özele ya da c2ye gelirsen taktik veririm

Son düzenleme:

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
öncelikle kızlarla konuşabilecek kadar güvenli olduğunu varsayıyorum.
1- saç. sürekli tara tıraşlı olsun
2- eğer yaşını büyük göstermek istiyorsan hafif sakal bırak
3- parfüm sür
4- bed oy takıl ;) özele ya da c2ye gelirsen taktik veririm

Özğüvenliyiz çok şükür kızlarla konuşuruz tabee .d

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Bak mesela bad boy bi insanım en baba 400 500 tlim vardı hepsine tümbürük ürünler aldım arkadaşımın prof makinası var onunla foto çekip atıyorum akıyor kız akıyor :D
paran varsa

FirstVen

Üye
9 Haz 2016
137
0
her gördüğüm kızla çıkıcam diye uğraşma fazla sevme bir gün gelir senden ayrılırlarsa çok acı çekersin benim çektiğim gibi boşver kızları

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
beyler 200 lira var cepte

yarın gideyim; saçı biraz kestireyim fazla uzadı, parfüm alıyım, biraz daha para biriktirip adidastan hırka alıyım? nasıl sizce? kaslıyım

berk14684

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
531
0
Antalya
beyler 200 lira var cepte

yarın gideyim; saçı biraz kestireyim fazla uzadı, parfüm alıyım, biraz daha para biriktirip adidastan hırka alıyım? nasıl sizce? kaslıyım

eğer uzun gidiyorsa uzun kalsın saçın kısa olursa yüzünün güzel olması lazım çünkü direk yüzün çıkıyor.
2.Olark hırka yerine bence bir ayakkabı çünkü kızların en çok dikkatini çeken şeylerden biridir ayakkabi sağlam ben burdayım diye cins den

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
eğer uzun gidiyorsa uzun kalsın saçın kısa olursa yüzünün güzel olması lazım çünkü direk yüzün çıkıyor.
2.Olark hırka yerine bence bir ayakkabı çünkü kızların en çok dikkatini çeken şeylerden biridir ayakkabi sağlam ben burdayım diye cins den

Nike'den siyah güzel bir ayakkabım var kardeş full yeni aldım yakışıyor o ama onuda alırım yavaş yavaş iddaa'dan para kazanıyok :D

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,826
394
85
u bilmiyorum maalesef
Altınada şöyle bi takım eşofman çekersin tamamdır ;

144704957174b139.jpg

Yapacağın bu be kardeşim ;

eb4921bd-229d-478b-a460-eb83a7bf60fb.jpg

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
yapacağın bu be kardeşim ;

[ımg]http://cf.kizlarsoruyor.com/a69531/eb4921bd-229d-478b-a460-eb83a7bf60fb.jpg[/ımg]

altınada şöyle bi takım eşofman çekersin tamamdır ;

[ımg]https://d.wattpad.com/story_parts/247202849/images/144704957174b139.jpg[/ımg]

ewqqwqewqewqewewsdfdgsaredewrdsfghjkjbhvgcfghjkmlö.çömnbvweqwqewqewsdfghjkl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.