Çözüldü özenli erkek nasıl olunur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Codersdr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
271
0
arkadaşlar kızların artık bana bakmasını istiyorum yalnızlıktan bunaldım artık ortamlara akıcam lise 2yim hiç kız ark yok kendime baksam yakısıklıyım aslında bakmıyorum işte sorun orda :D taktik önerirmisiniz nelere dikkat etmeliyim? saç filan yapsam?

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Rosguest

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
981
0
istanbul
5LB3DM

Banada bi saç önerirmisiniz, burnum büyük olduğu için yüzümü kapatıyorum :D

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bu nasıl ergenliktir nefret ediyorum şöyle tiplerden açık konuşayım. Erkek adam kızlarla oyun oynamaz, bir kere sever, adam gibi sever. Okulunuzu okuyun adam gibi. Bad Boy'muş. Şimdi bir şey diyeceğim...

Gerekli cevap verildiğine göre Kilit+++ :trl
Harbiden ama hak veriyorum +1

hataygnc

Üye
3 Eki 2015
112
0
HATAY
Ağa Kendine Özen Göster Özgüvenin Yüksek Olsun :D Parayı bas sağlam kıyafetler al tam prof kamerayla foto falan at :D daha sonrasında sen kızları değil kızlar seni bulur zaten

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Bırakın şöyle şeyleri. Yahu okulunuza devam edin ne gerek var kızlarmış falan benim kuzenim var şuan avukatlık okuyor hiç sevgili yapmadı kendine kafasını dersten kaldırmadı çünkü bu sevgili işleri zaman kaybı şuan en önemli şey çok çok çok çok ders çalışmak.

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Bakın arkadaşlar.Bu yaşta bu tür işlerle uğraşmayın önce bir mesleğinizi kazanın.Size hayırlı olan düzgün bir kızla mutlu olursunuz zaten.Böyle tabiri caizse tek günlük geçici ilişkilerden uzak durun.Okulunuzu okuyun iyi bir meslek sahibi olun kültürlü olun mutlu olun.Bu hayatta kızlardan daha zevkli şeyler var.İnanın bir gün bunu anlayacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.