Packetriot kayit olma sorunu

Maroaa

Asistan Moderatör
13 Mar 2023
163
5
75
Packetriot kayit olamiyorum ip ve vpn hatasi veriyor
Hoş geldin dostum

Yerel olarak 80 numaralı bağlantı noktasında mı kullanıyorsun?
Packetriot tünelinin 7/24 düzgün çalışmasını ve oturum açmak

yapmanız gereken şey budur:

En yeni debian (x86 64-bit) istemcisini edinin

Yükleyin: dpkg -i pktriot...amd64.deb client

Sistem genelinde kullanım için (yukarıdaki varsayımım) şu komutla pktriot kullanıcısını değiştirin: sudo su pktriot

Yapılandırın, pktriot yapılandırmasını çalıştırın. /etc/pktriot/config.json yapılandırma yolunu seçin. Size en yakın bölgeyi seçin.

Tüneliniz ve bağlandığınız sunucu hakkındaki bilgileri yazdıracaktır. Ana bilgisayarı işaretleyin. Bilgiyi tekrar istiyorsanız pktriot info komutunu çalıştırın.

Tünelin çalışıp çalışmadığını test edin, pktriot start'ı çalıştırın. Tarayıcınızda link adresini ziyaret edin.

Bu komutla HTTP kuralınızı ekleyin: pktriot tünel http add --domain <custom domain> --destination 127.0.0.1 --http 80 --letsencrypt

Şimdi.. Bir DNS kaydı (A veya CNAME) ayarlamanız gerekiyor ve değer için kullanacağınız IP adresi, sunucunun IP adresidir (gerekirse pktriot info'yu tekrar çalıştırın).

DNS kaydını test edin, kurulum doğru ping
<özel etki alanı>, sunucu IP'si olmalıdır. Bu işe yararsa pktriot'u manuel olarak çalıştır.

Pktriot kullanıcısı olarak
pktriot start'ı çalıştırın. Tünelin başlangıcını görmeli, hizmet veren trafik kurallarının çıktısını almalısınız.

Bu işe yararsa
Ctrl-C'ye basın ve tüneli kapatın.

Systemd'yi kullanarak tüneli başlatın. Bu komutları çalıştırın: sudo systemctl enable pktriot , sudo systemctl start pktriot

u tünelin kurallarını yönetmek istediğinizde daima pktriot kullanıcılarına geçin. Muhtemelen sudo'yu kullanabilir ve bunu root olarak da yapabilirsiniz. Bu sizin tercihiniz.

alozzers

Yeni üye
27 Şub 2023
4
0
Hoş geldin dostum

Yerel olarak 80 numaralı bağlantı noktasında mı kullanıyorsun?
Packetriot tünelinin 7/24 düzgün çalışmasını ve oturum açmak

yapmanız gereken şey budur:

En yeni debian (x86 64-bit) istemcisini edinin

Yükleyin: dpkg -i pktriot...amd64.deb client

Sistem genelinde kullanım için (yukarıdaki varsayımım) şu komutla pktriot kullanıcısını değiştirin: sudo su pktriot

Yapılandırın, pktriot yapılandırmasını çalıştırın. /etc/pktriot/config.json yapılandırma yolunu seçin. Size en yakın bölgeyi seçin.

Tüneliniz ve bağlandığınız sunucu hakkındaki bilgileri yazdıracaktır. Ana bilgisayarı işaretleyin. Bilgiyi tekrar istiyorsanız pktriot info komutunu çalıştırın.

Tünelin çalışıp çalışmadığını test edin, pktriot start'ı çalıştırın. Tarayıcınızda link adresini ziyaret edin.

Bu komutla HTTP kuralınızı ekleyin: pktriot tünel http add --domain <custom domain> --destination 127.0.0.1 --http 80 --letsencrypt

Şimdi.. Bir DNS kaydı (A veya CNAME) ayarlamanız gerekiyor ve değer için kullanacağınız IP adresi, sunucunun IP adresidir (gerekirse pktriot info'yu tekrar çalıştırın).

DNS kaydını test edin, kurulum doğru ping
<özel etki alanı>, sunucu IP'si olmalıdır. Bu işe yararsa pktriot'u manuel olarak çalıştır.

Pktriot kullanıcısı olarak
pktriot start'ı çalıştırın. Tünelin başlangıcını görmeli, hizmet veren trafik kurallarının çıktısını almalısınız.

Bu işe yararsa
Ctrl-C'ye basın ve tüneli kapatın.

Systemd'yi kullanarak tüneli başlatın. Bu komutları çalıştırın: sudo systemctl enable pktriot , sudo systemctl start pktriot

u tünelin kurallarını yönetmek istediğinizde daima pktriot kullanıcılarına geçin. Muhtemelen sudo'yu kullanabilir ve bunu root olarak da yapabilirsiniz. Bu sizin tercihiniz.
Merhaba dostum vdsde kullanıyorum direk sitede kayit olunmuyor ip hatasi veiryor her telefondan denedim ayni

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.