Paid4Clicks farklı taktik...

spiritdrg

Üye
9 Eyl 2015
84
0
Arkadaşlar bu firmayla daha önce çalışan var mı? Ne kadar sağlam,ödeme yapıyor mu? Çok güzel bi taktik buldum şu an,deneme aşamasındayım.30 dk-1 saatte falan 8 dolar kastım hit yöntemiyle değil ama.Ban yeme riski %40'larda falan diye tahmin ediyorum.Eğer firma ödeme yapıyorsa ve yöntem işe yararda ban yemezsem sizlerle paylaşacağım.Cevap bekliyorum.

Thuggee

Üye
3 Tem 2015
191
0
2463rz6.png

İnternetten buldum. PM atarak taktiğini anlatabilir misin?

spiritdrg

Üye
9 Eyl 2015
84
0
Bu kanıt her yerde gösteriliyor,farklısını görmedim...
Şüphem ondan.Herkesle paylaşcam karşim az sabredin bakayımda ban yemezsek hayırlısıyla.

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Bir suru irternette odeme kaniti var . Yapilmasaydi kimse atamazdi ondan guvenilir gibi geliyor ama bu irternet olaylarinda hic bir sey kesin degildir.

Iyi gunler

spiritdrg

Üye
9 Eyl 2015
84
0
Şu anda gözüme çarpan kötü yanı ekimin 31'inde ödeme yapılcak diyor.Çok uzun süre yav..O süreye kadar 540 dolar kassam ödeme yaparlar mı acaba ban falan yemesem ondan emin değilim işte...

spiritdrg

Üye
9 Eyl 2015
84
0
Gençler 21 dolar para oluştu hesapta ancak ödeme seçenekleri açılmadı,sanırım offer kısmındaki sponsor linklerdeki koşullarıda yerine getirmek lazımmış ama onla uğraşamam.Yabancı forumlardan okuduğum kadarıylada sonradan anket manket olayı çıkarıyorlarmış, büyük ihtimal site scam...Gene de beklemede kalsın bakalım,bi gelişme olursa gene burdan paylaşırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.