Paidverts acil

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Arkadaşlar ücretli reklama tıklıyorum 30 sn bekliyorum ama captca yı kabul etmiyor neden?
Kaç kere denedim olmuyor.
Sistem de mi bir sorun var acaba?

By Wardow

Yeni üye
30 Ocak 2015
38
0
Şuanda swap denen olay gerçekleşecek. Yani bütün bab punaları sıfırlanacak ve sana bunun karşılığında hisse verilecek. Sende hiseleri 0.30 dan satıp ki bu yarım dolara kadar çıkacak.. Kar edeceksin. Ama bende daha güzel bir reklam sitesi var. İstersen verebilirim. Btctürk üzerinden bitcoin ile yatırım yapıyorsun aynen paidverts gibi fakat günlük reklam ücretlri çok iyi. Seviye 4 yap yada 3 .. Günlük 1 dolar kazanırsın temiz.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Şuanda swap denen olay gerçekleşecek. Yani bütün bab punaları sıfırlanacak ve sana bunun karşılığında hisse verilecek. Sende hiseleri 0.30 dan satıp ki bu yarım dolara kadar çıkacak.. Kar edeceksin. Ama bende daha güzel bir reklam sitesi var. İstersen verebilirim. Btctürk üzerinden bitcoin ile yatırım yapıyorsun aynen paidverts gibi fakat günlük reklam ücretlri çok iyi. Seviye 4 yap yada 3 .. Günlük 1 dolar kazanırsın temiz.

Hocam biraz daha ayrıntılı açıkla ya yeni başladım ben bu siteye pek bişiy bilmiyorum.

Ne hissesi neye yarıyor nasıl paraya çeviririm yada nasıl bap a çeviririm?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.