palavracı site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan2657

Yeni üye
27 Ocak 2007
9
0
ark lar ben bir siteye girdim ve bütün programları palavraydı ve hiçbir hack bilgisi yoktu sizler bana program yollarsanız adminler ty ederim
 

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
dostum programlar böLÜmüne gir yada hangi programı istorsan arama'dan pRograMın ismini yAz arat..Hep armut Piş aĞzıMa düşh OLmaz..biraz araştırıcı oLmaya Baq;)..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.