Pandemide arkadaş çevresi yapmak mümkün mü?

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Üniversite ilk senemdi bu yıl, pandemiden dolayı hiç gidemeden bitti. Belki seneye de böyle olur. Başka ne yollar var yaşıtım arkadaşlar edinmenin? Bir sürü kız-erkek arkadaşım olsun istiyorum gün içinde en azından 3-5 kişiyle mesajlaşıyım konuşayım. Cidden çok canım sıkılıyor evde. Normalde sosyal bir insanım ama yaşıtım insan göremiyorum ki okullar kapalı olduğu için :) Şimdi de tam kapatma geldi, spor salonuna falan da gidemiyorum iyice insan yüzü göremez oldum :) Yaşıtlarım ne yapıyorlar şu an çok merak ediyorum.

(Not: Discorddan tanışmak istemiyorum, bir süre oyunlardan uzak durmak istiyorum çünkü. Instagram'dan da kızlara arkadaşça yazmak garip geliyor, sadece tanışmak için yazdığım kız ona ilgim olduğunu düşünecek gibi hissediyorum.) Önerisi olan var mı? Yazın virüs azalırsa evde geçirmek istemiyorum.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Çok arkadaş bir naneye yaramıyor ama sen bilirsin :)

Dc haricinde Telegramda sohbet grupları var erkek kız karışık yanlış anlaşılmazsın yani
C2de de konuşabilirsin elbette çoğu zaman boş insanlar olsa da bazen kaliteli insanlar ile sohbet sarıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.